Na západní frontě klid: Nová adaptace válečné klasiky se ukazuje v prvním velkolepém traileru

Blíží se čerstvá adaptace světoznámého románu spisovatele Ericha Marii Remarqua. První ukázka vypadá velice slibně.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nové filmové zpracování románu Na západní frontě klid
Netflix

reklama

Před oficiální světovou premiérou na Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu se poprvé ukazuje snímek na Západní frontě klid. Nejde o první zpracování slavného protiválečného románu, ale mohlo by nadčasový příběh přinést nové generaci diváků.

Režisérem německé produkce je Edward Berger (seriál Teror, Jack) a v hlavních rolích uvidíme Felixe Kammerera jako Paula Bäumera, kterého doplní plejáda německých hereckých hvězd, jakými jsou Daniel Brühl (Rivalové, Hanebný pancharti, Falcon a Winter Soldier), Albrecht Schuch (Narušitel systému, Jak změřit svět) nebo Devid Striesow (Pád Třetí říše, Ďáblova dílna).

Nové filmové zpracování románu Na západní frontě klid
Autor: Netflix Nové filmové zpracování románu Na západní frontě klid

Kniha vypráví příběh německého vojáka Paula na západní frontě za první světové války, kdy postupně přichází o heroické iluze a poznává krutou podstatu zákopové války. Traileru se daří okamžitě vtáhnout diváka na bojiště, takže není divu, že si film vybrala německá filmová akademie za svého zástupce v boji o letošní Oscary.

Daniel Brühl ve filmu Na západní frontě klid
Autor: Netflix Daniel Brühl ve filmu Na západní frontě klid

Na západní frontě klid zamíří nejdříve ve vybraných zemích do kin, on-line pak bude od 28. října.

Zdroj: Collider

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!