Náhradní režisér pro Deadpoola 2: Natočí ho Quentin Tarantino?

Od drsného westernu k šílenému komiksu?
dpooltarantinox1
dpooltarantinox1
20th Century Fox/Weinstein Company

reklama

Jak už jsme nedávno psali, dvojku Deadpoola zasáhla nečekaná změna. Režisér prvního dílu Tim Miller se po dohadech s hlavní hvězdou Ryanem Reynoldsem rozhodl projekt opustit a film, který by se měl začít natáčet začátkem příštího roku, je tak náhle bez režisérského dohledu.

Deadpool

Deadpool má zásadní problém. Druhý díl nečekaně opustil režisér!

Zatímco však studio už jistě jedná s potenciálními náhradníky, fanoušci se teď rozhodli vzít celou záležitost do vlastních rukou a na internetu rozběhli online petici za najmutí jejich první volby. A ta nakonec padla na režiséra Pulp Fiction, Hanebných panchartů nebo posledně Osmi hrozných, Quentina Tarantina.

The Hateful Eight (2015)
Autor: Weinstein Company The Hateful Eight (2015)

Kultovní režisér je dobře známý pro svoje násilné filmy, nevybíravý humor a zálibu v krvavých akčních scénách, pro hrdinu jako je Deadpool jde tedy o zdánlivě ideálního tvůrce, celá věc má ale jeden velký háček. Tarantino si velice nerad nechává do svých filmů kecat a bez toho by se to v případě tak velkého filmu, jakým bude dvojka Deadpoola, prakticky nedalo obejít. Navíc nesmíme zapomínat, že pro Tima Millera šlo víceméně o srdcový projekt, i proto se nakonec jednička nesla v takovém duchu, v jakém jsme ji viděli v kinech. U režiséra jako je Quentin Tarantino si takový vztah ke komiksové postavě lze jen těžko představit. A co na tuhle fanouškovskou volbu říkáte vy?

reklama

reklama