Nejepičtější film všech dob? Víme, kolik postav bude v Avengers 3!

Že by dorazili i Strážci Galaxie?
Avengers a Guardians
Avengers a Guardians
Marvel Studios

reklama

3. května 2018 a 2. května 2019 budou kina patřit Avengers. Jejich třetí sešlost má podtitul Infinity War a bude rozdělená na dva díly, ve kterých se nejmocnější hrdinové světa porvou s mocným Thanosem. Ano, to je ten fialový pán ze Strážců Galaxie a potitulkových scén prvních a druhých Avengers. A ano... bude to ohromná komiksová mela.

Captain America: Občanská válka dorazí do českých kin 5. května 2016!

PRVNÍ TRAILER: Občanská válka je tady, Kapitán Amerika bojuje s Iron Manem!

Kdo všechno se jí zúčastní? To zatím není potvrzeno. Její režiséři Joe a Anthony Russovi, kteří natočili druhý díl Kapitána Ameriky (a už v květnu nám naservírují třetí!), ale prokecli celkový počet postav. Na nástěnce, podle níž se dvoudílná Infinity War plánuje, prý visí 67 jmen. Avengers tak dostanou nevídaný počet spojenců i protivníků a dozajista nás čeká vyloženě monstrózní blockbuster.

Dobře známí i zbrusu noví superhrdinové. Tak to má být!

Avengers 3 a 4 vs. nový Spider-Man: Představujeme 10 nejočekávanějších marvelovek!

Už v tuhle chvíli se hlasitě spekuluje o tom, které postavy se ve filmu objeví. K původním šesti Avengerům se minulý rok přidali další čtyři (Vision, Falcon, War Machine, Scarlet Witch) a určitě dojde na vedlejší postavy z Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora nebo Ant-Mana. K tomu si připočtěte možnou účast pěti Strážců Galaxie a čtyř televizních Defenderů (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist) a z fleku jsme na nějakých 30-40 postavách, ke kterým brzy přibudou třeba Spider-Man, Doctor Strange nebo Black Panther. Ono to číslo není úplně nereálné. Tak doufejme, že ho Russovi zkrotí a dostaneme pořádný komiksový nářez!

reklama

reklama