Kdo je nejlepší Batman? Nezvládnutá anketa má dva vítěze a fanoušci zuří

Anketa o nejlepšího filmového představitele Batmana se trochu zvrtla.
Kdo byl nejlepší filmový Batman?
Kdo byl nejlepší filmový Batman?
Warner Bros.

reklama

Populární herní magazín GameSpot uspořádal mezi fanoušky anketu, kdo je podle nich nejlepším filmovým Batmanem. Chtěl tím zřejmě zkrátit čekání na nové zpracování netopýřího hrdiny z Gothamu, kterým bude tentokrát Robert Pattinson. Jenže finále ankety nedopadlo zcela podle přestav.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový český trailer filmu The Batman

Fanoušci dostali na výběr ze čtyř možností. Služebně nejstarším byl Adam West, který vklouzl do netopýřího kostýmu už v šedesátých letech, potom Michael Keaton z dvojice filmů od Tima Burtona, následoval Christian Bale z trilogie Temný rytíř a jako poslední Ben Affleck z nedávných filmů pod hlavičkou DC Comics. Magazín zcela pochopitelně vynechal dva Batmany z poloviny devadesátek, kterými byli Val Kilmer a George Clooney. Moc šancí by totiž neměli.

Po osmi dnech GameSpot vyhlásil celkového vítěze, kterým se stal suverénně Christian Bale (66%). Následovali Ben Affleck (13%), Michael Keaton (12%) a Adam West (9%). Bohužel však řádně nevysvětlil, kdy byla uzávěrka hlasů a anketa běžela dál. V době jejího úplného uzavření se však vedení přehouplo ve prospěch Bena Afflecka a fanoušci to dali magazínu na sociálních sítích pořádně sežrat.

„Co to má sakra znamenat? Affleck vyhrál vaši anketu,“ tweetoval uživatel Raveryn. Další se jménem KnightSV22 pak reagoval slovy: „Lžou. Anketu vyhrál Ben Affleck. Někteří v nadsázce konstatovali, že cílem ankety zřejmě byla remíza Balea a Afflecka.

Kdo by byl vaším Batmanem číslo 1?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!