5 nejlepších květnových trailerů v češtině: Od nového Predátora k Ant-Manovi 2

Mission: Impossible - Fallout, Bohemian Rhapsody nebo Motýlek s českými titulky.
Predátor: Evoluce a Ant-Man a Wasp
Predátor: Evoluce a Ant-Man a Wasp
20th Century Fox/Marvel Studios

reklama

Na internet se každý den valí spousty upoutávek na nové filmy. Určitě není ve vašich silách nakoukat všechny, jednou za měsíc pro vás tedy vybíráme ty nejlepší. A rovnou s českou podporou, abyste je mohli pustit i všem kamarádům a kamarádkám!

Ant-Man a Wasp

Datum premiéry: 5. července 2018

Do třetích Avengers se Ant-Man nevešel (uvidíme ho až ve čtyřce), jeho fanoušci ale mají velkou kliku. Už v červenci se totiž objeví druhý díl jeho sólové série nazvaný Ant-Man a Wasp. Mravenčí superhrdina v něm nafasuje parťačku, jinak ale bude všechno při starém. Připravte se tedy na spoustu zvětšování a zmenšováním, jež by vás mohlo pobavit už v novém traileru.

Bohemian Rhapsody

Datum premiéry: 1. listopadu 2018

Biografie Freddieho Mercuryho se chystala spoustu let. Původně si měl pěveckou ikonu zahrát Sacha Baron Cohen, nakonec ale role spadla do klína Ramimu Malekovi, jehož proslavil seriál Mr. Robot. Film vzniká pod dohledem samotných Queenů, takže od něj nečekejte něco extra kontroverzního. Už trailer nicméně naznačuje, že by nás i přesto mohla čekat fajnová podívaná.

Mission: Impossible - Fallout

Datum premiéry: 2. srpna 2018

Tom Cruise je blázen. Ve čtyřce Mission: Impossible běhal po nejvyšší budově světa, v pětce visel na letadle a v šestce bude... pilotoval vrtulník a prát se ve vzduchu se Supermanem. Přesně tak, hlavním kouskem má tentokrát být extrémně náročný skok z letadla, u kterého bude sekundovat Henry Cavill (Superman z nových DC filmů). A jestli vás zajímá, jak bude zhruba vypadat, nápovědu máte ve zbrusu novém traileru!

Motýlek

Datum premiéry: 27. září 2018

Ano, legendární film se Stevem McQueenem a Dustinem Hoffmanem čeká remake. V drsném vězeňském dramatu si tentokrát zahrají Charlie Hunnam (nový Král Artuš) a Rami Malek (výše zmíněný Freddie Mercury z Bohemian Rhapsody!), kteří se vlastně pokusí přetočit nepřetočitelné. Nebo... že by ne? První trailer se rozhodně povedl, výrazně vám u něj však prospěje neznalost originálu.

Predátor: Evoluce

Datum premiéry: 13. září 2018

Predátor se po dvou filmových klasikách dočkal crossoverů s Vetřelcem a posléze se objevili Predátoři, kteří někoho potěšili... a někoho ne. Nyní nás ale čeká plnokrevný návrat ke kořenům, protože se blíží "trojka" od Shanea Blacka. Scenárista Smrtonosné zbraně a Posledního skauta si zahrál v původním Predátorovi, jehož i zčásti napsal. Jeho angažmá by tak mělo vrátit pravý osmdesátkový feeling, silácké hlášky a spoustu krve, což snad vyváží absenci Arnolda a Dannyho Glovera. První trailer je každopádně slibný, i když nemá ten správný "eRkový" rating. Něčím se ale začít muselo a teď už jen pojedeme z kopce!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!