5 nejlepších lednových trailerů v češtině: Od Tomb Raidera k Pacific Rim 2

Ant-Man a Wasp, Rudá volavka nebo Winchester: Sídlo démonů s českými titulky.
Tomb Raider a Pacific Rim: Povstání
Tomb Raider a Pacific Rim: Povstání
Warner Bros./Universal Pictures

reklama

Na internet se každý den valí spousty upoutávek na nové filmy. Určitě není ve vašich silách nakoukat všechny, jednou za měsíc pro vás tedy vybíráme ty nejlepší. A rovnou s českou podporou, abyste je mohli pustit i všem kamarádům a kamarádkám!

Ant-Man a Wasp

Datum premiéry: 5. července 2018

V pokračování Ant-Mana se objeví superhrdinka Wasp, na kterou lákal už konec prvního dílu, a dějově se v něm podíváme za třetího Kapitána Ameriku. Jak se Scott Lang vyrovnává s tím, že je z něj uprchlík? Co plánuje geniální Hank Pym? A proč Ant-Manův oblek nemá blastery? Všechny odpovědi nabízí už první zábavná upoutávka.

Pacific Rim: Povstání

Datum premiéry: 22. března 2018

Pět let po prvnímu dílu Pacific Rim dostaneme dvojku, která (aby to bylo složitější) se odehrává o deset let později. Hlavním hrdinou bude Jake Pentacost, syn Elbova borce z jedničky, jenž musí čelit další mimozemské invazi. A jak správně tušíte, celé to bude o epických duelech jaegerů a kaiju, s nimž se můžete obeznámit už teď a tady.

Rudá volavka

Datum premiéry: 1. března 2018

Jennifer Lawrence se letos v listopadu vrátí jako Mystique v nových X-Menech. Ještě předtím ji ale uvidíme jako ruskou špiónku v thrilleru Rudá volavka, který má na svědomí režisér Constantinea a pokračování Hunger Games. Ano, celé to vypadá jako sólovka Black Widow. Jen o něco svůdnější a drsnější, než by prošlo u rodinného Marvelu.

Tomb Raider

Datum premiéry: 15. března 2018

Lara Croft dostává druhou šanci! Zapomeňte na Angelinu, slavnou roli získala oscarová Alicia Vikander, která hraje mladší Laru z nových videoher. Právě ty slouží jako šablona komornějšího příběhu, v němž bude herní superhvězda bojovat o holé přežití. A přestože to řada lidí už z principu odmítá, čerstvá upoutávka je parádně energický akční nářez!

Winchester: Sídlo démonů

Datum premiéry: 1. března 2018

Bratři Spierigové mají na kontě upíří horor Svítání nebo thrillerovou lahůdku Predestination a loni se pokusili vzkřísit Saw. To se jim sice dvakrát nepovedlo, letos to hodlají napravit hororem Winchester: Sídlo démonů, v němž se podíváme do nejstrašidelnějšího domu na světě. Titulní kalifornský barák prý existuje na pomezí našeho světa a samotného pekla. Ambice tedy filmu nechybí a musíme doufat, že se nadějný trailer promění v luxusně děsivou podívanou.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!