5 nejlepších únorových trailerů v češtině: Od Úžasňákových 2 k novým Star Wars

Jurský svět 2, Mission: Impossible 6 nebo Ready Player One s českými titulky.
Úžasňákovi 2 a Han Solo
Úžasňákovi 2 a Han Solo
Pixar/Lucasfilm

reklama

Na internet se každý den valí spousty upoutávek na nové filmy. Určitě není ve vašich silách nakoukat všechny, jednou za měsíc pro vás tedy vybíráme ty nejlepší. A rovnou s českou podporou, abyste je mohli pustit i všem kamarádům a kamarádkám!

Solo: Star Wars Story

Datum premiéry: 24. května 2018

Předloni jste si snad zvykli, že teď budeme dostávat i filmy mimo hlavní Star Wars ságu. Válečná řežba Rogue One byla výletem těsně před Epizodu IV, její "následovník" pak bude spíš výletem za Epizodu III, jelikož se odehrává zhruba 3-6 let po ní (oba filmy dělí 17 let) a představí nám mladého Hana Sola. Dozvíme se, jak se Han skamarádil se Žvejkem a jak získal Malého sokola? To si pište. A pokud byste si dali menší ochutnávku, tady máte dlouho očekávanou první upoutávku.

Jurský svět: Zánik říše

Datum premiéry: 21. června 2018

Dinosauři se vrací! Slavná série už má oznámený Jurský svět 3 (dočkáme se ho 11. června 2021), nejdřív ale dorazí Jurský svět 2, který má podtitul Zánik říše. Znamená to další pád dinosauří společnost? Anebo budou mít problémy spíš lidé? Kdo ví. Nový trailer každopádně láká na velké dobrodružství, v němž se krvelačné bestie (znovu) střetnou s Chrisem Prattem a Bryce Dallas Howard, takže jsme předběžně spokojení.

Mission: Impossible - Fallout

Datum premiéry: 2. srpna 2018

Nejlepší trailer roku už v únoru? ANO! Hollywood se totiž bude muset dost snažit, aby zastínil fenomenální promo Mission: Impossible 6. Správně vidíte, že bude Tom Cruise tentokrát šplhat po helikoptérách, aby pak jednu sám pilotoval. A i když by člověk automaticky čekal triky a zelená plátna, všechno je tu pravé a absolutně to nemá chybu!

Ready Player One: Hra začíná

Datum premiéry: 29. března 2018

Steven Spielberg má na krku tolik klasik, že byste se jich jen tak nedopočítali. A letos k nim hodlá přihodit další, natočil totiž velkolepou sci-fi Ready Player One. Adaptace "geekovského" románu od Ernesta Clinea nás vezme do (ne)daleké budoucnosti, v níž se žije převážně ve virtuální realitě jménem Oasis. Lidstvo na tom tedy není zrovna dobře, pak se ale strhne bitva o kontrolu Oasis, do které se můžete vpravit ve skvělém novém traileru.

Úžasňákovi 2

Datum premiéry: 2. srpna 2018

Ano, Úžasňákovi se po dlouhých 14 letech dočkají pokračování. Pan Úžasňák v něm bude hlídat děti, zatímco se paní Úžasňáková vrhne do velkého superhrdinského dobrodružství, progresivita tedy filmu nechybí. Co nabídne dál? To zatím tvůrci tají. Konečně si ale můžete vpálit trailer, ve kterém pořádně řádí i oblíbený Jack-Jack!

reklama

reklama