5 nejočekávanějších filmů léta 2018: Návrat Ant-Mana vs. Smrtonosná past s Rockem

Léto je tady a Hollywood tasí epické blockbustery. Které by měly stát za to?
Ant-Man a Wasp a Mrakodrap
Ant-Man a Wasp a Mrakodrap
Marvel Studios/Universal Pictures

reklama

Školní rok je konečně za námi a rozjíždějí se dva měsíce ničím nerušeného letního klidu. V podstatě je tedy ideální čas začít co nejvíc chodit do kina, kam z Ameriky putuje jeden velký biják za druhým. Které prázdninové filmy se vyplatí navštívit? Křišťálovou kouli samozřejmě nemáme, rozhodně ale sázíme na tuhle pětici novinek!

Ant-Man a Wasp

Datum premiéry: 5. července 2018

Pokračování marveláckého Ant-Mana už (jako jediný film z výběru) máme za sebou a zvedáme palec nahoru. Tady si můžete přečíst 5 důvodů, proč tahle komedie stojí za návštěvu, a vlastně k nim moc není co dodat. Už podle trailerů se fanoušci neměli čeho bát a ve finále je to další z dvojek, která vítaně překonává první díl.

Mrakodrap

Datum premiéry: 12. července 2018

Dwayne "The Rock" Johnson otevřeně přiznal, že je Mrakodrap jeho poctou Smrtonosné pasti a Skleněnému peklu. Velkolepé drama o tom, jak chtějí teroristé vykrást největší budovu světa (a naivně přitom zajmou rodinu hlavního hrdiny!), si díky bohu nechce hrát na nějak chytrý film. Očividně nás čeká jen drahý akční výplach, v němž budou napínavé scény důležitější než procítěné emoce a Rock by ho měl utáhnout bez sebemenšího problému.

Děsivé dědictví

Datum premiéry: 19. července 2018

Spin-off V zajetí démonů 2 jménem Sestra jde do kin až v září. Nejočekávanějším hororem léta jen tak bez debat Děsivé dědictví, strašidelná novinka o tajemstvích "obyčejné" rodiny Grahamových. Pochopitelně platí, že čím méně o filmu víte, tím víc si ho užijete. Do kina by vás tak měla dostat jen informace, že se průměrné hodnocení amerických kritiků vyšplhalo na 8,2/10!

Mission: Impossible – Fallout

Datum premiéry: 2. srpna 2018

Tom Cruise umí jako nikdo jiný! Chápeme, že měla tahle filmová hvězda jedno složité období. V poslední dekádě ale Cruise sype jednu pecku vedle druhé (Valkýra! Na hraně zítřka! Barry Seal!) a nejvíc pozornosti zaslouženě sklízí s Mission: Impossible. Špiónská série je plná neuvěřitelných kaskadérských kousků a v novém díle bude Cruise (osobně...) létat vrtulníkem nebo skákat z letadla. Ať už je to tady, trailery jsou zatím naprosto špičkové!

Úžasňákovi 2

Datum premiéry: 2. srpna 2018

14 let! Právě tak dlouho jsme čekali na pokračování Úžasňákových, jež má na svědomí režisér jedničky Brad Bird. Jeden z nejlepších pixarovských animáků už má za sebou americkou premiéru a kritici nadšeně došli k hodnocení 7,9/10. Znovu by nás tak měla čekat zábavná i dojemná rodinná pecka, která má prakticky jistého Oscara pro nejlepší animák roku.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!