5 nejšílenějších akčních pecek: Od Transformers k Deadpoolovi

Čím víc bouchaček, tím menší IQ! Které akční pecky mají o kolečko víc?
Kick-Ass, Deadpool a Transformers
Kick-Ass, Deadpool a Transformers
Lionsgate/20th Century Fox/Paramount Pictures

reklama

G. I. Joe, akční flák jako ze starých časů, vám Prima COOL naservíruje už v neděli večer. I když někteří tomuhle bijáku vytýkali jistou primitivnost, ve skutečnosti není G. I. Joe o nic horší než většina Arnieho a Slyovy produkce z 80. let. Naopak – někdy prostě člověk potřebuje vyndat mozek z hlavy a naplnit díru po něm střelným prachem. Aspoň na dvě hodiny. Tohle patero šílených akčních pecek vám totiž vyloudí obrovský úsměv na rtech.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

G. I. Joe - upoutávka

5) G. I. Joe

Maniakální exoobleky, záporačky oděné jenom do černé kůže, světová teroristická organizace jménem Cobra – na G. I. Joe je toho k vidění hodně vyšinutého na to, že film začíná relativně konvenčně někde v moderní pouštní válce Blízkého východu. Jenže pak se rozjede odhalování všeho, „co je běžnému světu ukryto“, a film se definitivně potopí pod vlny zábavného šílenství. Kdo na tuhle hru přistoupí, toho čeká krásná béčková zábava!

G.I. Joe
Autor: Paramount Pictures G.I. Joe

4) Kick-Ass

Superhrdinové jsou skuteční, jenom nemají superschopnosti a spíše než Mirci Dušínové jsou to narušení magoři, kteří mají více společného se sériovými vrahy libujícími si v násilí než s kladnými frajery ze stránek komiksů. Kick-Ass má věru pozoruhodnou premisu! I když by se dalo namítat, že je hlavní mužský hrdina takový naivní sympaťák, lhali bychom si do kapsy neříct, že 9 z 10 diváků stejně daleko více než jemu fandilo Hit-Girl a dalším psychopatům.

Kick-Ass
Autor: Lionsgate Kick-Ass

3) Transformers

Pověstné prvky Michaela Baye (třeba všudypřítomné výbuchy čehokoliv) dejme stranou a řekněme si, že i Transformers vzdor jejich objektivním kvalitám docela slušně kape olej na karbit! Samozřejmě, již úvodní premisa je logická asi jako lobotomie – mimozemští roboti jsou sice inteligentnější než celé lidstvo dohromady, ale razí se maskovat do závodních aut a kamionů? Naivita cartoonové předlohy se však díky superserióznímu militaristickému patosu Míši Baye spojuje do skutečně krutopřísného mixu, který už svou podstatou narušuje realitu!

Transformers
Autor: DreamWorks Pictures Transformers

2) Hardcore Henry

Čistě co do akce není Hardcore Henry zase o tolik mimóznější, než je obvyklé – i v takovém Kill Billovi by se daly najít podobné scény a toho za bláznivinu již neoznačíme. Skutečnost, že to celé sledujeme z pohledu první osoby jako u youtuberských let's play videí, ho však jasně katapultuje do krásně vyšinutých výšin!

Hardcore Henry
Autor: STX Entertainment Hardcore Henry

1) Deadpool

Že je nějaký film šílený, ještě neznamená, že zároveň není také šíleně zábavný - a nejlépe to předvedl komiksový něco-jako-hrdina Deadpool. Chová se sice jako hormony mlácený teenager a nebojí se teabaggovat nepřátele a hláškovat ruku v ruce s kadencí svých bouchaček. Právě pro vrchovatě infantilní humory (a uvědomění si, že je postavou filmu) však Deadpoola tak nebetyčně milujeme!

Deadpool
Autor: 20th Century Fox Deadpool

G. I. Joe začíná na Prima COOL v neděli ve 20:15.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!