Nejslavnější superhrdinka jde do války! Nový trailer Wonder Woman je tak nabušený, že vás dostane do kina!

Amazonky jdou do akce!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

FINÁLNÍ TRAILER: Wonder Woman

reklama

Po komiksovkách Batman vs. Superman a Sebevražedný oddíl, které sice vydělaly balík, ale měly rozporuplné přijetí, sází u DC Comics na Wonder Woman. Sólovka amazonské princezny dorazí 1. června a v ideálním případě má celému filmovému vesmíru napravit reputaci. Trailerová kampaň se tak snaží řádně topit pod kotlem a teď nabídla (víceméně finální) trailer, z něhož si má celý svět sednout za zadek.

Je to až taková palba? Inu, rezervy se tu jistě najdou. Třeba Strážci Galaxie 2 lákají o něco víc, i takhle je ale z Wonder Woman sebevědomá akční řežba, který umí prodat humor a oslnit na bitevním poli. Kéž by měl podobný šmrnc i výsledný film. U DC totiž nutně potřebují trefu, aby se na listopadovou týmovku Justice League těšilo co nejvíc lidí.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!