Nejsmutnější zpráva roku! Režisér nejočekávanějšího letošního komiksu odstoupil kvůli strašné tragédii

Batmana a další přivede do kin nový režisér. Zack Snyder film opouští.
Liga spravedlnosti se bude muset obejít bež režiséra Zacka Snydera
Liga spravedlnosti se bude muset obejít bež režiséra Zacka Snydera
Warner Bros.

Před nějakou dobou bylo studiem Warner Bros. ohlášeno, že se Liga spravedlnosti, která má mít premiéru letos na podzim, dočká menších přetáček. Režisér Zack Snyder podle všeho viděl hrubý sestřih filmu a rozhodl se, že potřebuje přidat několik scén. Práce na filmu se ale na několik týdnů zastavily a nikdo přesně nevěděl, z jakého důvodu. Dnes už je ten důvod bohužel patrný.

Teprve 20letá dcera Zacka Snydera, Autumn Snyder, spáchala v březnu sebevraždu. Rodina to z logických důvodů tajila, ve chvíli, kdy se ale ukázalo, že režisér není schopný dále pokračovat v práci a chce trávit více času s rodinou, rozhodl se vyjít s pravdou ven, aby zabránil dalším spekulacím.

Zack Snyder trénuje Gal Gadot ve filmu Batma v Superman (2016)
Autor: profimedia.cz/Warner Bros. Zack Snyder trénuje Gal Gadot ve filmu Batma v Superman (2016)

Je to tragická zpráva, ze které nemůže mít radost prakticky žádný člověk na světě. Studio ve společném rozhodnutí se Snyderem nicméně dospělo k závěru, že premiéru netřeba odsouvat, film totiž dokončí režisér Joss Whedon. Ano, ten samý člověk, který přivedl na plátna kin oba dosavadní díly Avengers a má také v plánu natočit Batgirl. Whedon se podílel na scénáři a nyní podle vize Zacka Snydera film také dokončí.

My nicméně přejeme Zacku Snyderovi a jeho rodině pevné nervy, má naši upřímnou soustrast a snad se s tou nepředstavitelnou ztrátou časem vyrovná a k režii se ještě někdy vrátí.

reklama