LEGO příběh a spol.: 4 nejujetější animáky z posledních let

Animace unese mnohem šílenější zápletky než hrané celovečeráky!
SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
SpongeBob ve filmu: Houba na suchu
Paramount Pictures

reklama

Již v sobotu ve 20.00 začíná na Prima COOL slovutný SpongeBob ve filmu: Houba na suchu. Jen dva roky starý animák přesadí legendární živou houbu na souš, a dám nám tak poznat, jak to vypadá, když se ocitne, ehm, "ryba" na suchu. Filmový SpongeBob platí za ty nejujetější animáky posledních let. Vzpomněli jsme tak i na jeho konkurenty, kteří mají neméně šílené zápletky.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu - upoutávka

04) Raubíř Ralf

Jak se žije ve světě videoher, to barvitě ukázal Raubíř Ralf před šesti lety – titulní figurka z videohry se tu rozhodne, že si změní profesi. Jenže jak jste jednou za záporáka, je v rigidním světě jedniček a nul těžké pořízení. Raubíř Ralf kreativně ukázal hlavní herní značky, aniž by je citoval přímo. Uvidíme tedy, jak v březnu dopadne sci-fi Ready Player One, která je ve svém vztahu k interaktivnu něčím velmi podobným. Jen v mnohem větším měřítku!

03) Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana

Když úvodní premisa filmu začíná tím, že pes adoptoval lidského chlapce, je jasné, že o srandu nebude nouze. Titulní pan Peabody, toho času hafan, je navíc omnidisciplinárním géniem s hlavou Havla a tělem Ramba (vůči psí figuře), ale především s typicky britským smyslem pro humor. V kombinaci se zápletkou, kde se cestuje časem po nejzajímavějších časech historie, nám Peabody a Sherman naservírovali jedno z nejmilejších překvápek uplynulých let.

02) Coco

Veskrze aktuální je naopak pixarovka Coco, která v našich kinech vyšla sotva před měsícem. Možná si pamatujete starou adventuru Grim Fandango, u níž se biják nemálo inspiruje – ukazuje totiž barvitou mexickou Říši mrtvých, která má daleko jak do nebe, tak i do pekla. Nemrtvácké Coco se právem rychle vyšvihlo k famózním hodnocením a momentálně si třeba na ČSFD užívá status 53. nejlepšího filmu všech dob!

01) LEGO příběh

Nejvíce nás však u srdíčka zasáhl ujetý LEGO příběh! Pár let nazpět nám naservíroval epický příběh, v němž na jedné straně za dobrou věc kopali Gandalf i Batman (!), což je kombinace, u níž jsme do té doby netušili, jak moc ji potřebujeme vidět. Na konci však LEGO příběh navíc demaskoval své hlubší motivy i důvod celé zápletky – a bez spoilerování řekněme, že se málokdy stane, aby nám tak ujetý film dal důvod uronit slzičku.

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu začíná na Prima COOL v sobotu ve 20.00.

reklama

reklama