8 nejvíc sexy filmových čarodějnic, před kterými není úniku

Nechte se očarovat těmi nejsvůdnějšími filmovými čarodějnicemi!
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic
Paramount Pictures

reklama

Připravte se na kouzelný večer – Jeníček a Mařenka totiž na Prima COOL v sobotu vytáhnou do boje proti čárům jako Lovci čarodějnic. Hlavní nemesis tohoto netradičního akčního dua je tu femme fatale Famke Janssen a krom ní se tu jako svůdkyně předvede i další čarodějnice Mina s tváří Pihly Viitaly. Nevíme, čím to je, že tolik filmových čarodějnic vypadá, jako by právě sešly z přehlídkového mola. Srovnávání, při němž jsme k tomu došli, si ale nemůžeme nechat jen tak pro sebe!

08 + 07) Sally a Gillian (Magická posedlost)

Hned dvě kočky nás čekají v úvodu – komedie Magická posedlost z roku 1998 má sice své značné kritiky, ani ti však nemohou popřít, že v ní Sandra Bullock a Nicole Kidman disponují velkou porcí přitažlivosti!

Magická posedlost
Autor: Warner Bros. Magická posedlost

06) Jennifer (I Married a Witch)

Sexy čarodějnice nejsou v historii nic moc nového, atraktivní ženy byly kdysi upalovány během čarodějnických procesů jenom kvůli svému vzhledu a (údajně) přitažlivosti. Přesto je sympatické připomenout si, že už v roce 1941 se nad Veronicou Lake mohli v klasické fantasy romanťárně I Married a Witch dojímat už naši pradědečci. Tedy pokud zrovna byli na návštěvě v Americe...

I Married a Witch
Autor: United Artists. I Married a Witch

05) Elvíra (Elvíra – vládkyně noci)

V dalším důkazu, že 90. léta byla prostě divná, vzpomínáme na Cassandru Peterson alias Elvíru. Ta se z hostování v televizním pořadu postupně dostala do pár celovečeráků, až si nakonec natočila film vlastní. Nelze přitom popřít, že jí v tom do nemalé míry pomohla její rozměrná... ňadra. OK, nemá smysl to okecávat!

Elvíra: Vládkyně noci
Autor: New World Pictures Elvíra: Vládkyně noci

04) Morgana le Fay (Excalibur)

Je jenom příhodné, že jedna z nejslavnějších čarodějnic historie dostala tvář jedné z nejkrásnějších žen filmu. Helen Mirren byla nejen sexbombou 60. a 70. let, ale disponovala i obrovskou porcí ostrovního šarmu a hereckých kvalit. Morgana možná nebyla její neslavnější rolí, Helen však jejímu ztvárnění rozhodně dodala to, co by jiné herečky nemohly! 

Excalibur
Autor: Warner Bros. Excalibur

03) Lamia (Hvězdný prach)

Naproti tomu Lamia je klasickým příkladem zlé čarodějnice – a s tváří Michelle Pfeiffer nelze pochybovat o tom, že jí to dost sekne. Zároveň ale děj filmu (i knihy) jasně řekne, že je její krása doslova jenom povrchní. Přesto udělujeme body za šarm!

Hvězdný prach
Autor: Paramount Pictures Hvězdný prach

02) Zlá královna (Sněhurka a lovec)

Nemlich stejně je na tom i Královna ze Sněhurky a lovce. Charlize Theron je tu sice vražednou maniačkou, co vám ale budeme povídat, moc je sexy – a královny jsou logicky podstatně mocnější než náhodné čarodějnice žijící na americkém předměstí. Zlá královna proto dostává stříbrnou korunku.

Sněhurka a lovec
Autor: Universal pictures Sněhurka a lovec

01) Královna (Kletba bratří Grimmů)

Je to jenom náhoda, že se na čelních pozicích se umístily zlé čarodějnice? Nevíme. Dáme-li však ruku na srdce, v konkurenci s Monicou Bellucci prostě hodné zaklínačky z vyšších pozic nemohly vyhrát. Na něco jsou holt i ta nejlepší kouzla příliš krátká!

Kletba bratří Grimmů
Autor: Dimension Films Kletba bratří Grimmů

Drsná fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic začíná na Prima COOL v sobotu ve 22:30.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!