7 nejvíc sexy holek ze zombie filmů a seriálů

Mladé a nemrtvé!
Skautův průvodce zombie apokalypsou
Skautův průvodce zombie apokalypsou
Paramount Pictures

reklama

Zombická zkáza je zpátky! Hororová komedie Skautův průvodce zombie apokalypsou začíná na Prima COOL už v sobotu ve 22.40, a jak napovídá její název, tentokrát budou nemrtvé epidemii vzdorovat zejména tři skauti. Když nákaza postihne jejich město, budou však muset spojit síly i s (velmi!) pohlednou servírkou s tváří Sarah Dumont. Abychom tak neměli sobotní děsy a běsy natolik brutální, vzpomněli jsme na její sexy a odvážné kolegyně z konkurenčních zombie apokalyps.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Skautův průvodce zombie apokalypsou - upoutávka

07) Sarah Dumont (Skautův průvodce zombie apokalypsou)

Začneme od konce – ačkoliv Sarah Dumont není zrovna oscarová herečka, ve Skautově průvodci zombie apokalypsou není jen na okrasu! V rámci archetypu "sexy ženské hrdinky" má její charakter překvapivou hloubku. Vzhledem k tomu, že trio hlavních hrdinů mimo ní samotné jsou jen skautíci, je navíc evidentní, že by se bez její pomoci neobešli.

Skautův průvodce zombie apokalypsou
Autor: Paramount Pictures Skautův průvodce zombie apokalypsou

06) Anna Falchi (Dellamorte Dellamore)

Ne všechny krasavice zombie filmů jsou však na živé straně barikády. Anna Falchi si ve staré kultovce Dellamorte Dellamore střihla nejprve živou lidskou ženštinu, která se následně odebrala na onen svět – hřbitovník, který byl do ní zamilován, se s tím však odmítl smířit. Anna si tak mohla zahrát i své zombické já... a zbytek vzhledem k odstínům černého humoru ponecháme vaší představivosti!

Dellamorte Dellamore
Autor: Audifilm Dellamorte Dellamore

05) Rose McGowan (Planeta teror)

Naopak hlavní hrdinka s tváří Rose McGowan z Planet teror skálopevně bojuje za přeživší! Dokonce pro lidstvo během úvodní fáze nákazy zombifikačním plynem hrdinně obětovala i končetinu – ale jenom ji to posílilo! Nakonec, praktičnost je také sexy. A co je během apokalypsy praktičtější než útočná puška namísto nohy, hm?

Planeta teror
Autor: The Weinstein Planeta teror

04) Evalena Marie (Remains)

Pozapomenutá adaptace zombie komiksu od Stevea Nilese tentokrát lidstvo přemění na zombíky vlivem jaderné "antiexploze", jejíž následky přežilo jen pár šťastlivců. Mezi ně patří i zaměstnankyně casina v Renu s tváří Evaleny Marie, kterou od smrti zachránila... košilatá událost. Remains mají k bezproblémovému filmu rozhodně daleko, ať se ale propadneme do Jižní Koreje, jestli si Evalena Marie své místo mezi největšími kočkami žánru právem nezaslouží!

Remains
Autor: Chiller TV Remains

03) Milla Jovovich (Resident Evil)

Formát "sexy hrdinka" + "zombíci" by samozřejmě nebyl, čím je dnes, bez filmové série Resident Evil. Jasně, Alice se ve hrách vůbec nevyskytuje a filmy jsou tak považovány za herezi. Milla je však jedním z hlavních důvodů, proč se těmhle filmům vyplatí věnovat pozornost!

Resident Evil
Autor: Constantin Film Resident Evil

02) Emma Stone (Zombieland)

Co do roztomilosti i hvězdnosti však Emma Stone musí Millu přece jen předběhnout! Pro její stříbrnou pozici navíc mluví dvě bonusové skutečnosti: Zaprvé Emma nebyla v době premiéry Zombielandu ještě známá a vypracovala se až posléze. A za druhé je Zombieland parádní a dává jí spoustu prostoru k tomu, aby vás přesvědčila o svojí postapokalyptické nepostradatelnosti.

Zombieland
Autor: Columbia Pictures Zombieland

01) Lauren Cohan (Živí mrtví)

Ocenění miss (nemrtvé) krásy ale udělujeme jedině Lauren Cohan! Krasavice z Živých mrtvých, která prokázala, že se kolem sebe umí setsakra dobře ohánět, je fascinující už kvůli tomu, že začínala jako modelka, nikoliv jako herečka. Přesto zjevně oplývá hromadou talentu, a nejen nám tak dokázala spolehlivě ukrást srdce!

Živí mrtví
Autor: AMC Živí mrtví

Skautův průvodce zombie apokalypsou začíná na Prima COOL v sobotu ve 22.40.

reklama

reklama