Nejzábavnější fantasy roku útočí dalším nahláškovaným trailerem. Kam se hrabe nový Pán prstenů

Připravte se na epickou fantasy, ve které to budou Chris Pine a Michelle Rodriguez kosit zbraněmi i hláškami.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů
Paramount Pictures

reklama

Pokud se vám stýská po dobách, kdy se filmové fantasy ještě nebraly tak vážně a šlo v nich hlavně o akci, hlášky a přímočaře pojatý souboj dobra se zlem, pak jistě s napětím očekáváte premiéru nového filmu Dungeons & Dragons: Čest zlodějů. Do českých kin dorazí už 30. března 2023 a s každou další ukázkou se mu daří vzbuzovat větší a větší naděje.

V té čerstvé si na začátku užijeme libový souboj, v němž Michelle Rodriguez s gustem masakruje věznitele, zatímco se Chris Pine snaží upižlat lano, kterými má spoutané ruce o kamenný schod, který není zrovna z nejostřejších.

Co se týče žánru, půjde o dobrodružné fantasy říznuté s žánrem heist, takže dojde na tým nepravděpodobných dobrodruhů, kteří při velké loupeži probudí ještě větší zlo a pak už půjde o osud celého světa... však to znáte. Trailer ukazuje rudé mágy, armádu nemrtvých, boje v aréně nebo morbidně obézního draka.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů
Autor: Paramount Pictures Dungeons & Dragons: Čest zlodějů

Režiruje dvojice John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein, která má za sebou komedie Noční hra (2018) a Bláznivá dovolená (2015), ale mohli jsme je vidět taky jako herce v seriálu Sběratelé kostí. Psali i scénáře k filmům jako Šéfové na zabití nebo Spider-Man: Homecoming.

Film by měl potěšit fanoušky Dungeons & Dragons, jelikož tvůrci slibují spoustu vtipných odkazů, dodržení reálií a celkového stylu. Z dalších herců vám jistě neunikli třeba Hugh Grant, Justice Smith nebo Sophia Lillis.

Těšíte se?

Zdroj: Polygon

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!