Nejzábavnější filmové karantény: Ant-Man ji zvládal lépe než Hermiona

Slavné filmové scény vám poskytnou inspiraci i odreagování při koronavirovém domácím vězení.
Zábavné filmové karantény
Zábavné filmové karantény
United International / Marvel Studios / koláž

reklama

Ještě nikdy nebylo slovo karanténa tak populární. V praxi sice nejde o nic extra příjemného, ale koronavirová epidemie se zkrátka neptá, jaký bychom si v době jejího vládnutí přáli ideální žívotní styl.

Jenže karanténa může mít taky svou ujetou stránku, jak ukazují následující filmové scény.

Ant Man se doma nenudí

Sám na tři dny doma – pro Ant Mana (Paul Rudd) je to ideální přiležitost vrhnout se do všech aktivit, na které jinak nemá čas – trénink na elektronické bicí, kuželky, online rychlokurz magie, zpívání karaoke, čtení dojemných romanťáren (Hvězdy nám nepřály od Johna Greena), skládání origami... a čím to celé zakončil? 

Nikdo nebude znásilňovat Emmu Watson!

Apokalypsa v Hollywoodu je přesně ta komedie, kterou si chcete pustit, když jste zavření doma kvůli koronaviru. Nacpaná hvězdnými herci, kteří všichni hrají sami sebe, se soustředí na příběh šesti z nich, kteří se snaží ukrýt v domě před zkázou. Jednoho dne tam vtrhne samotná Emma Watson a vznikne poněkud ošemetná situace...

Hledání jistoty v zombie apokalypse

Ulice britských měst zachvátila zombie apokalypsa a co je snad ještě horší, že s hlavním hrdinou filmu Soumrak mrtvých se rozešla přítelkyně. Teď z bezpečí domova plánuje s kámošem, jak zachrání své nejbližší. A kam se nakonec ukryjí, aby počkali, až se to celé přežene? A bude to nakonec ten nejlepší nápad?

Dvojice hlavních hrdinů v podání herců Simona Pegga a Nicka Frosta si navíc střihla aktuální koronavirovou verzi, kde už neopakují chyby z minula – třeba lítat venku po hospodách a hrát si na hrdiny. Jen aby nedošla zásoba jedné strategické pomůcky pro osobní hygienu...

Jak vy si představujete svou ideální verzi karantény?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!