Nejznámější Spider-Manův záporák dostane vlastní film! Objeví se v něm hrdinové z Avengers?

Petera Parkera čekají problémy!
Spider-Man: Homecoming
Spider-Man: Homecoming
Sony Pictures

reklama

Už letos se dočkáme nově restartované sólovky s mladým Spider-Manem, po jehož boku se kromě sexy tetičky May objeví také Tony Stark. Studio Sony, které však práva na Spider-Mana vlastní, rozhodně nelení. Na příští rok totiž nečekaně oznámilo spin-off se slavným záporákem Venomem!

Venom
Autor: Sony Pictures Venom

Tenhle černý vetřelec se už jednou se Spider-Manem ve filmu střetl, tehdy to ale nedopadlo příliš slavně a dnes již kultovní trilogii s Tobeym Maguirem to efektivně pohřbilo. Momentálně se neví, kdo film natočí, ani kdo si slintající potvoru zahraje, premiéry bychom se ale měli dočkat 5. listopadu 2018 a to znamená, že studio bude muset rychle někoho najmout.

A konečně, co se zapojení do světa Avengers týče, momentálně se ani neví, jestli studio vedle Venoma postaví svého nového Spidey, reálně se totiž uvažuje, že by Venom vůbec do tohoto univerza nepatřil. Prakticky si to sice nedovedeme úplně představit, ale nezbývá než věřit, že mají v Sony nějaký geniální plán. Každopádně premiéra snímku Spider-Man: Homecoming je chystána na 6. července. Těšíte se?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!