Obří UFO a krev pršící z oblohy. Trailer nového hororu Nene láká na žánrovou pecku

Když se v americkém zapadákově objeví na obloze UFO, je to teprve začátek... nového hororu od režiséra Uteč.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Filmový horor Nene
Universal pictures

reklama

Jordan Peele si filmy Uteč a My velice rychle vydobyl pověst jednoho z nejzajímavějších tvůrců Hollywoodu – a novinkou v jeho oblíbeném hororovém žánru s názvem Nene ji chce potvrdit. Nabídne totiž neobvyklý, děsivý, ale zároveň hravý pohled na mystérium UFO.

Asi není třeba připomínat, že návštěvníci z kosmu často nejsou zrovna mírumilovní. Jak už to však u Peelových filmů bývá, všechno nakonec může být ještě úplně jinak. Nová ukázka totiž prozrazuje podstatně více ze zápletky než ty předchozí.

Filmový horor Nene
Autor: Universal pictures Filmový horor Nene

Dvojice hlavních hrdinů v podání Keke Palmer (Berlínská mise, Mystérium sexu) a Daniela Kaluuyy (Uteč, Jidáš a černý mesiáš) vlastní farmu v Kalifornii, nad kterou se začínají dít zajímavé věci. Najmou si proto tým filmařů, aby všechno zdokumentovali, dali světu první opravdu kvalitní záběry UFO a vydělali pořádný balík. V dalších rolích se objeví například Steven Yeun (Živí mrtví, Okja) nebo Barbie Ferreira (Euforie, Netěhotná).

Trailer umí šikovným způsobem prodat svou lehce bizarní atmosféru i parádní vizuál, k němuž pomohl slavný kameraman Hoyte van Hoytema – spolupracovník Christophera Nolana, který nasnímal filmy jako Interstellar, Dunkerk, Spectre nebo Ad Astra. Snad se tedy 11. srpna dočkáme povedené žánrovky, která Peeleho posune zase o krůček dál.

Líbí?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!