První trailer hororové sci-fi Nene láká na netradiční setkání s mimozemšťany

Když se ti na ranči začnou potulovat podivné existence, které svět ještě neviděl...
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sci-fi horor Nene
Universal pictures

reklama

Oscarový filmový tvůrce Jordan Peele (Uteč, My) už v létě pošle do kin čerstvý film svého oblíbeného žánru, tedy hororu. Bude se jmenovat Nene (v originále Nope) a teror v něm přijde z oblohy v podobě mimozemšťanů. Jenže jak to u Peeleho bývá, skutečnou povahou hrozby si nemůžeme být po zhlédnutí traileru úplně jistí...

Před kamerou se v hlavních rolích objeví rovněž oscarový Daniel Kaluuya (Uteč, Jidáš a černý mesiáš), k němuž se přidají Keke Palmer (Zlatokopky, Akeelah) a Steven Yeun (Vzplanutí, Okja) v rolích dalších obyvatel odlehlého ranče v Kalifornii.

Sci-fi horor Nene
Autor: Universal pictures Sci-fi horor Nene

Ukázka zaujme náhlou změnou nálady ve své druhé polovině a taky atmosférou, která v u vás může vyvolat vzpomínky na filmy jako Blízká setkání třetího druhu, Znamení nebo Válka světů.

Stejně jako u předchozích filmů si Peele napsal scénář sám, o kameru se pak postaral věhlasný Hoyte van Hoytema, který natočil s Christopherem Nolanem třeba Interstellar, Dunkerk nebo Tenet. V menších rolích v Nene uvidíme i Barbie Ferreiru (Euforie, Netěhotná), Michaela Wincotta (Hitchcock, Westworld) nebo Brandona Pereau (OA).

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama