Nicolas Cage má ve svém nejšílenějším filmu bomby v rozkroku. Tím ale trailer Prisoners of the Ghostland teprve začíná

Tohle bude velká divočina i na takového mistra divočin, jakým je Nicolas Cage.
Nicolas Cage ve filmu Prisoners of the Ghostland
Nicolas Cage ve filmu Prisoners of the Ghostland
RLJE Films

reklama

Nicolas Cage jede ve svém novém filmu bomby. Jmenuje se Prisoners of the Ghostland a on v něm dostane speciální oblek, který má umístěné mini nálože v nepříjemné blízkosti varlat. Jeho úkolem je totiž zachránit dceru zkorumpovaného magnáta z bizarního města Samurai Town. A když se mu to do pěti dnů nepovede, bomby udělají bum!

Ujetý mix sci-fi, westernu, akce a hororu režíruje Šion Sono (Pod vlivem lásky, Hrátky s peklem). Už v traileru servíruje hromadu hlášek, choreografií i nečekaných zvratů a divákovi se vybaví filmy jako Útěk z New Yorku nebo Šílený Max: Zběsilá cesta.

Nicolas Cage zde hraje bezohledného bankovního lupiče, kterého vytáhne z vězení krutý The Governor (Bill Moseley). Jeho ztracenou vnučku Bernice ztvární Sofie Boutella.

„Jsem vážně nadšený, něco takového jsem nikdy nedělal. Mohl by to být nejdivočejší film, jaký jsem kdy natočil, a to už něco znamená,okomentoval Cage. Na kontě už má hromadu vtipných béček, ale i čistokrevných podivností jako Mandy – Kult pomsty nebo letošní prasečinu Pig.

Co říkáte na trailer? Zaujal?

reklama

reklama