Nicolas Cage jako Drákula: Prohlédněte si první fotky z nové hororové komedie

Pokud vám Nicolas Cage dosud nenaháněl strach, teď už bude. Tou hlavní emocí by ale měl být smích.
Nicolas Cage a jeho legendární upíří kreace ve filmu Polibek upíra
Nicolas Cage a jeho legendární upíří kreace ve filmu Polibek upíra
Metro-Goldwyn-Mayer

reklama

Nicolas Cage jde po krvi! Magazín People zveřejnil první fotky z natáčení komediálně laděného filmu Renfield, v němž populární herec ztvární legendádního hraběte Drákulu. K němu bude vzhlížet jeho nohsled Renfield coby hlavní postava filmu, jíž se ujme vycházející herecká hvězda Nicholas Hoult (Veliká, série X-Men).

Film od režiséra Chrise McKaye (Válka zítřka, LEGO Batman film) vychází z komiksové předlohy od Roberta Kirkmana (Živí mrtví, Neporazitelný). Scénář napsal Ryan Ridley (Rick a Morty).

Příběh se odehrává v léčebně pro duševně nemocné, čímž je dost jasné, že se divák může připravit opravdu na cokoli – třeba na Reinfieldovu bizarní lásku k dopravní policistce Rebecce Quincy (Awkwafina). Stylově má mít film blízko ke kultovní upírské komedii Co děláme v temnotách.

Chci, aby můj Drákula oproti svým předchůdcům vynikal opravdu jedinečným způsobem,“ řekl k roli Nicolas Cage magazínu Variety a dodal, že se chce soustředit hlavně na pohyb a hlas hrdiny. Jako inspiraci přitom uvedl filmy Zhoubné zlo, japonský originál hororu Kruh nebo období kariéry Davida Bowieho, kdy vystupoval jako Thin White Duke. Podle prvních fotek pak jeho Dracula zaujme i pestrobarevným, až maškarním kostýmem.

Renfield by měl do kin zamířit v dubnu 2023.

Těšíte se?

ZDROJ: People

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama