Blíží se další Joker? V novém filmu ho prý hraje tenhle superhrdina od Marvelu

Už v březnu 2022 v kinech zřejmě uvidíme nového Jokera. A nebude ho hrát ani Joaquin Phoenix, ani Jared Leto.
Joker v podání Heatha Ledgera
Joker v podání Heatha Ledgera
Warner Bros.

reklama

Venku je velice zajímavá informace týkající se nového zpracování Batmana s Robertem Pattinsonem v hlavní roli, která v mnohém potvrzuje spekulaci, že by se v něm měl objevit i Joker. Pokud se chcete zcela vyhnout spoilerům, pak byste raději měli přestat číst, v opačném případě... jedeme z kopce.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nový český trailer filmu Batman

„Několik zdrojů nám potvrdilo, že studio Warner Bros. zkoušelo dva různé sestřihy Batmana, jeden s určitým hercem a druhý bez něj. Finální testovací projekce za zavřenými dveřmi proběhla minulý týden a dnes už je prý rozhodnuto, která verze filmu půjde do kin. Tak nám to sdělil jeden ze zdrojů,píše ve svém newsletteru prestižní Hollywood Reporter.

Pokud jste už zaznamenali spekulaci, že se ve filmu má v roli Jokera objevit irský herec Barry Keoghan, pak jste na správné adrese. Hollywood Reporter ho totiž s rolí rovněž spojuje, a to i přesto, že se Keoghan nedávno objevil v konkurenčním marvelovském filmovém vesmíru – v Eternals týmovce ztvárnil superhrdinu Druiga.

Barry Keoghan jako Druig v komiksovce Eternals
Autor: Marvel Studios Barry Keoghan jako Druig v komiksovce Eternals

Informace o Jokerovi unikla před několika týdny od členů štábu. Ve filmu by měl mít ikonický smějící se padouch občanské jméno Stanley Merkel a mělo by jít o policistu s komplikovaným vztahem ke komisaři Jimu Gordonovi, kterého hraje Jeffrey Wright.

Přestože se studio snaží ze všech sil úniky tlumit, Barryho Keoghana v roli zřejmě nedopatřením potvrdil jeho bratr Eric, když napsal na Facebook: „Tak už je to venku. Můj bratr hraje Jokera v novém Batmanovi. Neskutečné!“ Příspěvek okamžitě zmizel, ale přestože mohlo jít o trolling, další útržky směřují stejným směrem.

Nejznámějším filmovým Jokerem byl ve své oscarové kreaci tragicky zesnulý Heath Ledger. V posledních letech se ho ale chopili i Jared Leto nebo Joaquin Phoenix, jenž zazářil v samostatně stojícím origin filmu Joker... a taktéž z toho byl Oscar!

Co říkáte na Barryho Keoghana jako potenciálně nového Jokera?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!