První lidé viděli nového Batmana. V čem je výjimečný a které filmy připomíná?

Na nový film s Batmanem, v němž nosí netopýří kápi Robert Pattinson, prý nepůjde jen tak zapomenout.
Batman
Batman
Warner Bros.

reklama

Uzavřená skupina lidí měla možnost vidět napjatě očekávaného Batmana s Robertem Pattinsonem dlouho před premiérou, která je naplánována na 3. března 2022. Ven už se dostávají první střípky dojmů, ale taky první ucelený tweet od novináře Ericka Webera z filmového portálu Awards Ace.

V něm píše: „Dostal jsem zprávu od zdroje, který viděl Batmana. Nazval ho komplexním filmem a přirovnal ho ke snímkům Zodiac, Čínská čtvrť, Obvyklí podezřelí a Mlčení jehňátek. Tvrdí taky, že bude kontroverzní a lidé o něm budou donekonečna diskutovat.

Na větší vyjádření k filmu platí informační embargo a nebyl ještě stanoven termín novinářských projekcí, po kterých se začnou objevovat první rozsáhlejší ohlasy a recenze. Každopádně jde o dost povzbudivý signál, který slibuje, že by se nový Batman mohl zařadit po boku trilogie Temný rytíř od Christophera Nolana.

Nové reinkarnace Batmana se chopil Matt Reeves, dosud proslavený především zdařilými filmy Úsvit planety opic a Válka o planetu opic. Kromě Roberta Pattinsona se ve filmu objeví Zoë Kravitz (Catwoman), Jeffrey Wright (komisař Gordon), Paula Dano (Riddler), Andy Serkis (Alfred), Colin Farrel (Penguin) nebo John Turturro (Carmine Falcone).

Podrobnosti a veškeré novinky o novém Batmanovi najdete v našem speciálu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!