PRVNÍ FOTKA: Johnny Depp končí jako Jack Sparrow. Neuvěříte, kdo ho nahradí!

Slavná role přechází do nových rukou.
Johnny Depp jako Jack Sparrow bohužel končí
Johnny Depp jako Jack Sparrow bohužel končí
The Walt Disney Company

reklama

Pátí Piráti z Karibiku byli super. Ale jelikož vydělali méně než čtyřka (1,045 miliardy dolarů vs. 794 milionů dolarů), dočkáme se v šestém díle několika změn. Jak naznačil konec pětky, do hlavních rolí ságy se opět vrátí Orlando Bloom a Keira Knightley. Mnohem zásadnější ale bude vystřídání Johnnyho Deppa v roli Jacka Sparrowa, k čemuž Disneyho přivedla domněnka, že už Depp diváky moc nebaví.

Ano, klesající tržby jsou prý jeho vina! A protože mají být Piráti "větší" než jediný herec, v šestém díle se Jacka ujme komediální ikona, která by pirátského rošťáka měla zvládnout (minimálně) stejně dobře jako Depp. O koho jde? Všechno vám prozradí první fotka z natáčení Pirátů z Karibiku 6, kteří půjdou do kin už v létě 2019.

Jim Carrey jako Jack Sparrow
Autor: The Walt Disney Company Jim Carrey jako Jack Sparrow

Ano, Deppa nahradí legendární Jim Carrey, a... ano, děláme si jen legraci, hezkého apríla! Z Carreyho samozřejmě nebude nový Jack Sparrow, nemusíte se bát. Paradoxně ale možná nevíte, že mu byla role (původně) nabídnuta před Deppem a že ji odmítl jen proto, že se první Piráti z Karibiku točili ve stejnou dobu jako Božský Bruce (oba filmy šly do kin v roce 2003).

Jim Carrey tak nemusí smutnit, Božský Bruce za tohle odmítnutí rozhodně stál. A co se týče jeho budoucnosti, ta nevypadá vůbec marně, jelikož by si měl zahrát v adaptaci Harryho Pottera a prokletého dítěte. Jasně, osmá kniha ze slavné fantasy ságy, v níž už je Harry dospělý a má vlastní děti, byla napsána jako divadelní hra. Teď ale míří na velké plátno a fotka z kostýmní zkoušky vůbec nevypadá marně!

Z Jima Carreyho bude dospělý Harry Potter!
Autor: Warner Bros. Z Jima Carreyho bude dospělý Harry Potter!

reklama

reklama