Kdo bude nový James Bond? 7 nejdiskutovanějších nástupců Daniela Craiga

Nástupce Daniela Craiga to bude mít hodně těžké, jeho podoba totiž logicky ovlivní další pojetí celé slavné série.
Možní nástupci Daniela Craiga
Možní nástupci Daniela Craiga
Working Title Films / Warner Bros.

reklama

Pravidelná tipovačka je opět tady: Která herecká hvězda propůjčí svou tvář postavě nejslavnějšího agenta na světě? Daniel Craig se po patnácti letech rozloučil s rolí 007 snímkem Není čas zemřít a je potřeba najít za něj náhradu. Následující jména bývají skloňována nejčastěji, tak se na ně pojďme (v abecedním pořadí) podívat.

Henry Cavill

Superman z DC univerza i drsňák, který se v rámci série Mission: Impossible nezalekne pořádné akce. Může být lepší adept na postavu Jamese Bonda? Cavill si navíc špionské pózy už vcelku úspěšně vyzkoušel v kriminálce Krycí jméno U.N.C.L.E.

Henry Cavill ve filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.
Autor: Warner Bros. Henry Cavill ve filmu Krycí jméno U.N.C.L.E.

Idris Elba

Jméno Idrise Elby bylo v posledních letech v souvislosti s rolí Jamese Bonda skloňováno snad nejčastěji, ovšem v jeho neprospěch hovoří věk: Daniel Craig nyní s rolí končí v 53 letech, Elba nedávno oslavil už 49. narozeniny...

Idris Elba v seriálu Luther
Autor: BBC Idris Elba v seriálu Luther

Michael Fassbender

Když zvládl důstojně navázat na kreace Iana McKellena v x-menovské sérii, Craigova odkazu by se jistě také nezalekl. Rodák ze západního Německa patří do hollywoodské extratřídy a i charismatu má na rozdávání.

Michael Fassbender ve filmu X-Men: První třída
Autor: 20th Century Fox Michael Fassbender ve filmu X-Men: První třída

Tom Hardy

Když byl do role Bonda obsazen Daniel Craig, nesouhlasné hlasy mu vyčítaly především to, že je na roli distinguovaného svůdce příliš zemitý a s hrubými rysy. Podobně drsnou elegancí disponuje i herecký chameleon Hardy, který je však přece jen o něco konvenčnějším fešákem.

Tom Hardy ve filmu Legendy zločinu
Autor: Working Title Films Tom Hardy ve filmu Legendy zločinu

Tom Hiddleston

Tom Hiddleston na sebe v posledních letech nejvýrazněji upozornil úlohou Lokiho v rámci marvelovského univerza, ale seriálová kriminálka Noční recepční dokázala, že by Hiddlestonův důstojný britský obličej zvládl i víc...

Tom Hiddleston v seriálu Noční recepční
Autor: AMC Tom Hiddleston v seriálu Noční recepční

Richard Madden

Proslavila jej role Robba Starka v seriálu Hra o trůny, až účast v minisérii Bodyguard ale rozvířila spekulace kolem jeho možného obsazení jako příštího Bonda. Sám Madden by zřejmě nebyl proti.

Richard Madden v seriálu Bodyguard
Autor: BBC Richard Madden v seriálu Bodyguard

Rege-Jean Page

Po úspěchu seriálu Bridgerton vylétly akcie londýnského rodáka proklatě vysoko. V dramatu For the People navíc dokázal, že mu to nesluší jen v historickém oděvu, ale unosí i oblek. Tak proč by dalším Bondem nemohl být právě on?

Regé-Jean Page v seriálu For the People
Autor: ABC Studio Regé-Jean Page v seriálu For the People

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!