První video nového Jokera v celém make-upu: Zastíní Joaquin Phoenix Heatha Ledgera?

Todd Phillips odhalil novou verzi ikonického padoucha.
Nový Joker
Nový Joker
Warner Bros.

reklama

Jak možná víte, v říjnu 2019 jde do kin sólovka Jokera s Joaquinem Phoenixem v hlavní roli. Režisér Todd Phillips (Pařba ve Vegas) už nám novou inkarnaci Batmanovy nemesis předvedl na "civilní" první fotce. Teď ale konečně ukázal i Jokerovu namaskovanou podobu, která se představila rovnou videu.

Kamerový test, který Phillips hodil na Instagram, nejdřív ukazuje Phoenixe jako obyčejného ňoumu Arthura. Ke konci videa se ale objeví i tolik očekávaná proměna v Jokera, jenž nebude patřit do propojeného DC vesmíru s Wonder Woman nebo Aquamanem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Camera test (w/ sound). Joker.

Příspěvek sdílený Todd Phillips (@toddphillips1),

Studio Warner Bros. Jokerem rozjíždí novou "sérii" levnějších filmů, které budou mít jasný začátek a konec a nebudou se protínat se spoustou dalších celovečeráků. Výlet do Gothamu 80. let, jehož se zúčastní i Batmanův otec Thomas Wayne (mladého Bruce ale nečekejte), tak provází nemalá očekávání, která snad Phillips co nejschopněji naplní.

Překonat Jareda Leta ze Sebevražedného oddílu asi nebude zas tak těžké. Co ale milovaný Heath Ledger z Temného rytíře, hm? Na toho si vážně může troufnout jen veterán Phoenixova kalibru!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!