Nový Resident Evil dostal obsazení. Půjde o reboot s novými herci

Nová filmová verze má být opravdu věrná herní předloze.
V nové filmové adaptaci už se neobjeví Milla Jovovich
V nové filmové adaptaci už se neobjeví Milla Jovovich

reklama

Herní značka Resident Evil se dočká kompletně nového filmového zpracování, které bude vycházet z prvních dvou her a diváky vezme zpět do roku 1998 a městečka Raccoon City, ve kterém vypukla smrtící virová nákaza, co mění lidi i ostatní tvory v krvelačná monstra.

Nové zpracování napsal a bude režírovat hororový specialista Johannes Roberts (47 metrů, Temná strana dveří). „Chci se vrátit k prvním dvěma hrám a přinést divákům to hrůzostrašné napětí, které jsem zažil při jejich hraní. Zároveň chci vyprávět nadčasový příběh o malém umírajícím americkém městě, aby oslovil i dnešní publikum,“ vysvětlil Roberts.

Známe už i obsazení hlavních rolí. Kaya Scodelario (seriály Na tenkém ledě a Skins, Souboj Titánů) ztvární Claire Redfield, Hannah John-Kamen (Hra o trůny, Ant-Man a Wasp) se ujme role Jill Valentine a Robbie Amell (seriály Upload nebo Flash, Code 8) bude se zombíky bojovat jako Chris Redfield.

Tom Hopper (Hra o trůny, Umbrella Academy, Terminátor: Temný osud) bude Albertem Weskerem, Avan Jogia (Zombieland: Rána jistoty) si střihne roli policisty Leona S. Kennedyho a Neal McDonough (Ježek Sonic, Minority Report) bude posedlým vědcem Williamem Birkinem. 

Kromě mnoha animovaných seriálů vzniká taky nový hraný, o kterém jsme nedávno psali. A teď už se mrkněte do galerie!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama