Nový Terminátor nebude! Je to Arnieho konec? Naději dává návrat Camerona...

Ukončí Terminator Genisys slavnou sérii nadobro?
Terminator zrusen
Terminator zrusen
20th Century Fox

reklama

Jak jste si určitě všimli, loňský pátý Terminátor měl být startem celé nové trilogie. Podobně jako u čtyřky (Terminator Salvation) ale moc věcí nešlo podle plánu, a i přes oslavovaný návrat Arnolda film moc nepotěšil ani fanoušky ani kritiky. Co ho mohlo zachránit? Samozřejmě tržby. Ty ale byly také zklamáním.

Avatar 2 odsun

Avatar 2 se znovu odsouvá! Bojí se Star Wars, nebo je v tom něco jiného?

440 milionů dolarů se při rozpočtu 155 milionů zdá jako dost. Studio obvykle dostává zhruba polovinu tržeb, takže se film měl zaplatit, Terminátor ale vydělal celých 113 milionů v Číně, odkud k tvůrcům doputuje daleko méně. Ve finále tu tedy nemáme potřebný hit a produkční firma Skydance se rozhodla další díly zaříznout.

Šestka byla v plánu na 18. května 2017 a sedmička měla dorazit 5. července 2018. Tahle data premiér teď ale zmizela a nová nás rozhodně nečekají, v roce 2019 se totiž terminátoří práva vrátí do rukou Jamese Camerona, režiséra prvních dvou dílů. Mohl by pokračování Terminator Genisys rozjet on? Jelikož má plné ruce práce s dalšími Avatary a nepracoval na pátém filmu, nemá k tomu žádný důvod. A jelikož Arnold v roce 2019 oslaví 72. narozeniny, je velmi pravděpodobné, že jsme legendárního frajera T-800 viděli loni v kinech naposledy.

Nejočekávanější filmy roku 2016

Warcraft, další Star Wars nebo návrat Jokera: 15 nejočekávanějších filmů roku 2016!

Stačilo Arnoldovo loňské rozloučení? Anebo byste chtěli ještě jeden reparát, nejlépe právě od Camerona? Dejte vědět v diskuzi, nejspíš máme na krku "konec jedné éry"...

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!