Nový český trailer Doctora Strange 2 ukazuje parádní fantasy hrátky od režiséra Spider-Mana

Druhé filmové dobrodružství Doctora Strange zamotá divákům hlavu opravdu šíleným způsobem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
Marvel Studios

reklama

Letošní Super Bowl mimo jiné přinesl i velký trailer chystané marvelovské pecky Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, který více odhaluje zápletku druhého samostatného filmového příběhu Stephena Strange (Benedict Cumberbatch). Když se otevřou další brány do mnohovesmíru, začne být jasné, že tuhle záhadu naplno rozpleteme až v kinech, kde film startuje už 5. května 2022.

Trailer prozrazuje, jaké role budou mít v příběhu Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a America Chavez (Xochitl Gomez). Dočkáme se opět temné varianty samotného Strange, který tak bude nucen vést boj sám se sebou. Diváky by to však nemělo překvapit, protože je do konceptu mnohovesmíru uvedly již marvelovské seriály WandaVision a Loki, nemluvě o aktuálním kinohitu Spider-Man: Bez domova.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství
Autor: Marvel Studios Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Natěšenost fanoušků jistě zvyšuje skutečnost, že je režisérem filmu Sam Raimi. Ten je samozřejmě podepsaný pod první spider-manovskou trilogií, v níž hrál Tobey Maguire. Zároveň má pak na kontě i kultovní hororovou sérií Evil Dead, jejíž první díl můžete znát pod českým názvem Lesní duch.

Těšíte se?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!