Objevili se rodiče Rey už v sedmé epizodě Star Wars? Herečka Daisy Ridley tvrdí, že ano! Ale kde?

Potřebujeme znát pravdu!
reyparentsx1
reyparentsx1
Lucasfilm

reklama

Podle režiséra J. J. Abramse existuje dobrý důvod, proč Star Wars: Síla se probouzí neodhalila příjmení dvou nových postav, Rey a Finna. Kolem dalších epizod se tak samozřejmě točí spousta spekulací a můžeme s jistotou říct, že dříve nebo později se pravdou identitu rodičů obou postav dozajista dozvíme. Podle nové zprávy je teď ale dost dobře možné, že Reyiny rodiče už jsme přece jen zahlédli. Alespoň to teď tvrdí herečka a představitelka Rey, Daisy Ridley.

Ta se teď při jedné příležitosti bavila s partou novinářů a prozradila jim, že si původně myslela, že identita Reyiných rodičů byla v sedmé epizodě už odhalena. Teprve když šla se svým agentem a dalšími lidmi na večírek, který se odehrával po premiéře, došlo jí, že nikdo jiný tohle ovšem nechápe.

Začne Rey novou epochu řádu rytířů Jedi?

POZOR, SPOILER! Unikla část dialogu Luka Skywalkera s Rey z 8. epizody Star Wars! Potvrzuje, že nás čeká...

Z čehož se pak dá usoudit, že v rámci širších souvislostí jsme možná její rodiče přece jen už zahlédli ve filmu Síla se probouzí, jako obyčejní diváci si to však neuvědomíme, dokud nám to další filmy trochu více neosvětlí. Vše je zkrátka o té správné perspektivě. Samozřejmě jednou z populárních teorií doposud je, že Reyiným otcem bude nakonec Luke Skywalker. Jestli ano, nebo ne, to se dozvíme snad už o příštích Vánocích.

Samostatný Star Wars příběh, Rogue One: Star Wars Story jde mezitím do kin už příští týden! Láká vás?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TRAILER 2: Rogue One: Star Wars Story

reklama

reklama