5 očekávaných herních filmů, které se reálně připravují

Filmy podle her se do důchodu nechystají.
Resident Evil: Afterlife
Resident Evil: Afterlife
Screen Gems

reklama

V sobotu ve 22.10 dorazí na Prima COOL již čtvrtý film Resident Evil s podtitulem Afterlife! Zombíci se v něm dále šíří světem a Alice po svém úniku z Las Vegas narazí na stopu vedoucí do korporace Umbrella – nejprve se však musí probít přes nemrtvou metropoli Los Angeles. Filmová série Resident Evil se tímto dílem přehoupla do své druhé poloviny a v budoucnu do ní možná přibudou další filmy. Vzpomněli jsme proto nejen na plánovaný reboot, ale i na další filmy podle her, které se skutečně chystají. Některé jsou jisté, jiné o něco méně... všechny se ale rozhodně budou ještě řešit. (Drobná poznámka: všechny trailery níže jsou pouze herní.)

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Resident Evil: Afterlife - upoutávka

05) Call of Duty film

Zlí jazykové by řekli, že jsou Call of Duty kampaně filmy už dávno. Na každý pád, celovečerní hraná verze má vzniknout v režii Stefana Sollimy, rejži Sicaria 2, na základě doposud neznámé zápletky. Osobně tipujeme využití trilogie Modern Warfare, která byla světově zřejmě nejpopulárnější. Nepotvrzené informace z preprodukce pak dokonce mluví o tom, že by firma Activision Blizzard ráda vytvořila celé filmové universum!

04) The Division film

Vážným dramatem má naopak být rozpracovaná adaptace The Division, která je zatím bez premiéry. Na židličku režiséra usedne David Leitch, jenž má za sebou Johna Wicka, Deadpoola 2 nebo Hobbse a Shawa, takže by neměla chybět trocha akce. Jinak ale půjde o seriózní záležitost, což není tak překvapivé od bijáku o tom, že smrtící virus zabil velkou část lidstva (ale pozor – neudělal z nich zombies!) a zbytky vládních sil se zoufale snaží udržet pořádek a najít protilék. V hlavních rolí se mají objevit Jake Gyllenhaal a Jessica Chastain, tak doufejme, že se to celé nějak nerozpadne.

03) Resident Evil reboot

Můžete Millu Jovovich milovat sebevíc, ale smutnou skutečností zůstává, že má filmová série Resident Evil pramálo společného se sérii herní. Vzhledem k tomu, že je dosavadní hraná sága zřejmě oficiálně u konce, schyluje se zřejmě k jejímu rebootu, na němž by měl v roli producenta spolupracovat James Wan (série Saw). Tvůrci plánují přeobsadit všechny postavy a zřejmě se držet zápletky šesti prvních her, tak doufejme, že se jim tenhle odvážný plán vydaří.

02) Uncharted

Už 18. prosince 2020 bychom se konečně měli dočkat filmového Uncharted. Role Nathana Drakea se ujme Tom "Spider-Man" Holland a Sullyho si zahraje Mark Wahlberg, takže vás asi nepřekvapí, že má jít o prequel herní série. Na režijní sesli usedne Travis Knight, jenž má za sebou Bumblebeeho. Uvidíte tedy, jestli fanoušky přesvědčí o tom, že je film s mladým Drakem dobrý nápad.

01) Minecraft

No a 4. března 2022 dorazí filmový Minecraft! Producenti LEGO příběhu ho začali chystat před pár lety, mezitím se však párkrát vyměnil režisér (šuškalo se o tom, že by film mohl být hraný!) a nyní u kormidla sedí Peter Sollett, autor romantiky Rande na jednu noc. Zatím netušíme, jaká by měla být zápletka – film nicméně bude digitálním animákem, který chce hru využít podobně jako adventurní série Minecraft: Story Mode.


Resident Evil: Afterlife začíná na Prima COOL již v sobotu ve 22.10.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!