ODHALENO: Bude Groot v Avengers 3 puberťák? Víme, co ho čeká dál!

Režisér James Gunn opravuje fanouškovské dohady.
Groot
Groot
Marvel Studios

reklama

Nedávno šli do kin druzí Strážci Galaxie, v nichž se (pořádně) představil malý Groot. Jak asi dobře víte, Strážci se příště objeví v Avengers 3, kde se po boku "nejmocnějších hrdinů světa" utkají s mocným Thanosem. Řada lidí tedy logicky přemítala nad tím, jestli bude Groot pořád malý (a tudíž toho moc nevybojuje), anebo se vrátí do své původní velikosti.

Odpověď? Ačkoliv stále neznáme detaily, malý Groot je rozhodně pasé. Potvrzuje to potitulková scéna Strážců Galaxie 2, v níž je Groot (podle režiséra Jamese Gunna) někde na prahu puberty. V Avengers by z něj tak mohl být klasický teenager, anebo vyroste do své původní podoby. Všechno záleží na tom, jak se naloží s časovým rozdílem mezi filmy.

Kolik let vlastně dělí druhé Strážce a třetí Avengers? Ačkoliv to tak možná nevypadá, druzí Strážci se odehrávají pouhé 2 měsíce po jedničce, takže v roce 2014. Avengers přitom půjdou do kin v roce 2018, další setkání s Grootem nás tedy čeká o celé 4 roky později.

Chtěli byste příště vidět pubertálního Groota? Anebo doufáte v jeho návrat do velikosti z prvních Strážců Galaxie? Dejte vědět v diskuzi, ať už to ale dopadne jakkoliv, hlavně ať je stejně zábavný jako v minulých filmech!

reklama

reklama