ODHALENO: Kylo Ren bude v nových Star Wars vypadat úplně jinak! Fanoušci se bouří! Tady je vysvětlení

Kylo Ren bude ve Star Wars: The Last Jedi vypadat poněkud jinak.
Konec Star Wars: Síla se probouzí a souboj Kylo s Rey
Konec Star Wars: Síla se probouzí a souboj Kylo s Rey
Lucasfilm

reklama

Předpokládám, že sedmou epizodu Star Wars: Síla se probouzí už jsme všichni viděli, takže není třeba vyhýbat se případným spoilerům. Na konci filmu bojuje hlavní hrdinka Rey se záporáckým Kylo Renem a když ho ve svém vrcholném momentu konečně porazí, zasadí mu přitom silný úder světelným mečem, který na jeho tváři zanechá obří jizvu. Nyní to ale vypadá, že v pokračování bude jizva nakonec vypadat poněkud jinak, než jak se většina fanoušků domnívala.

Star Wars: Poslední z Jediů

VIDEO: Star Wars jsou zpátky! Podívejte se na bombastický první trailer Epizody VIII!

Jak lze z traileru k osmé epizodě Star Wars: The Last Jedi vyčíst, jizva na tváři Kylo Rena je podstatně menší a taky se posunula více k jeho pravému oku. Tohoto faktu si samozřejmě fanoušci okamžitě všimli a tak na Twitteru požádali režiséra Riana Johnsona, aby tuto změnu vysvětlil.

„Bylo to mé rozhodnutí ji maličko upravit, měl jsem proto jednoduchý důvod. Podle mě ta původní vypadala trochu hloupě, jak běžela napříč nosem od jedné strany tváře ke druhé.“

Nakonec, zdá se, tedy šlo čistě o subjektivní pocit režiséra, který následně podpořil i obrázkem z původní trilogie Star Wars, na kterém byla v hologramu Císaře Palpatina vidět podivná postavička, nijak se nepodobající Palpatinovi, kterého jsme později viděli naživo. George Lucas však v následujících letech hologram nahradil lepší a přesnější podobiznou mocného Sitha, čímž chtěl režisér nových Star Wars naznačit, že některé změny jsou ku prospěchu věci. Inu, souhlasíme.

Star Wars Battlefront 2

VIDEO: Unikla ukázka z nového Star Wars Battlefront 2! Konečně bude mít příběh s Yodou, Darthem Maulem i Kylo Renem!

reklama

reklama