Jak dnes vypadají hobiti z Pána prstenů? Nová fotka Froda, Sama, Pipina a Smíška udělala fanouškům velkou radost

Prsten je svedl dohromady, ale jejich přátelství přetrvalo i za hranicemi Středozemě.
Čtveřice hobitů z filmového Pána prstenů
Čtveřice hobitů z filmového Pána prstenů
Warner Bros.

reklama

Ústřední čtveřice hobitů z Pána prstenů se ukázala na nové společné fotce. Zleva se na ní do objektivu usmívá Elijah Wood (Frodo), Sean Astin (Sam), Dominic Monaghan (Smíšek) a Billy Boyd (Pipin) při společné večeři. Objevila se na brazilském fanouškovském Twitteru s portugalským popiskem, jehož překlad zní: „Hobity nic nerozdělí. Podívejte se na setkání půlčíků.

Herce svedl dohromady Mega Con Orlando na Floridě, kde měli Monaghan a Boyd speciální živý díl svého podcastu Friendship Onion, na který pozvali i své kolegy a kamarády z oceňované trilogie od Petera Jacksona.

Nedávno se čtveřice společně objevila ve vtipném klipu k oslavě dvacetiletého výročí Pána prstenů v talk show Stephena Colberta, kde se po jejich boku blýskli třeba i Andy Serkis (Glum), Hugo Weaving (Elrond) nebo Viggo Mortensen (Aragorn). Jinak se však před kamerou moc nepotkávají.

Monaghan a Boyd se kromě společného podcastu mihli ve filmu Hobit: Bitva pěti armád, Wood vede vlastní produkční společnost SpectreVision a Astinovou nejvýraznější rolí z posledních let byl Bob Newby ve druhé sezoně seriálu Stranger Things.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama