Herci z Pána prstenů nahráli rapový song o slavné fantasy trilogii. Jeho klip nemá chybu

Společenstvo prstenu se vrací jako Společenstvo výročního rapu.
Herecké hvězdy z Pána prstenů připomenuly výročí trilogie rapovou hudební peckou
Herecké hvězdy z Pána prstenů připomenuly výročí trilogie rapovou hudební peckou
CBS / Warner Bros.

reklama

Není žádným tajemstvím, že je populární americký moderátor a komik Stephen Colbert skalním fandou Pána prstenů. Režisér Peter Jackson ho dokonce nazval největším znalcem Tolkienova fantasy světa, jakého kdy poznal, a svěřil mu epizodní roli ve snímku Hobit: Šmakova dračí poušť.

Teď však Colbert posunul své fanouškovství na vyšší úroveň. Nelíbilo se mu totiž, že konkurenční série Harry Potter slaví velkolepým způsobem dvacetileté výročí, zatímco stejný milník u filmového Pána prstenů se přitom přehlíží.

Svolal proto do své The Late Show jádro hereckého obsazení a vytvořili rapovou pecku, jejímž hlavním sloganem je refrén „#1 Trilly“ neboli „Trilogie číslo 1“, kterou dávají jasně najevo, která sága patří na trůn nejvyšší.

Tučnými rýmy a fantastickou flow přispívají Elijah Wood (Frodo), Sean Astin (Sam), Billy Boyd (Pipin), Dominic Monaghan (Smíšek), Hugo Weaving (Elrond), Andy Serkis (Glum) a Orlando Bloom (Legolas). Mihne se Viggo Mortensen (Aragorn) a objeví se taky Anna Kendrick, která to schytá za účast v sáze Twilight. Aby toho nebylo málo, dorazí taky skuteční velikáni rapu Method Man a Killer Mike.

Je pro vás Pán prstenů taky #1 Trilly?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!