Nejdrsnější komedie roku v nechutném prvním traileru. Překoná Párty Hárder kultovní jedničku?

Párty Hárd vidělo milion lidí. Do kin míří Párty Hárder s letním komediálním masakrem a... řada diváků na to prostě není připravena!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Párty Hárder: Summer Massacre
Bontonfilm

reklama

Režisér Marty Pohl, známý jako kontroverzní rapper Řezník nebo jako autor Mártyho frků, natočil pokračování své extrémně nekorektní komedie Párty Hárd, jež během tří let získala kultovní status a na YouTube ji vidělo přes milion lidí.

Film Párty Hárder: Summer Massacre vstoupí do českých kin 23. června 2022 a tvůrci slibují ještě ostřejší zábavu, skutečný letní masakr a další nejstrašnější mejdan v historii filmu. 

Oficiální trailer filmu vydává distributor v necenzurované i cenzurované verzi. Tu první najdete nahoře, tu druhou níže.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cenzurovaná verze traileru filmu Párty Hárder: Summer Massacre

V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů prvního filmu. Z předchozích událostí a z příšerného mejdanu se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Podřadnou prací v kempu se snaží vydělat peníze na zlatý hřeb léta – festival Summer Massacre, od kterého si slibují životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a Srbské milice? Fanoušky překvapí absence Petra, jednoho z hlavních hrdinů, jeho místo tak v partě, která se na Mácháč vydává, zaujme společný nepřítel Poulíček. Na Máchači ovšem nebude chybět Petrův otec, legenda všech možných sexuálních praktik. 

Párty Hárd vznikl před třemi lety. Příběh tří středoškoláků, kteří organizují divoký večírek, aby ho využili k prvnímu sexu, byl pro řadu diváků totálním šokem, přesto se na nějakou dobu stal nejlépe hodnocenou českou komedií a získal i přízeň řady filmových kritiků.  

Pokračování filmu Párty Hárd dodržuje všechna pravidla filmových pokračování. Měl by být větší, bláznivější, vtipnější a odvážnější. „V druhém dílu máme větší výpravu i štáb, více herců, rekvizit a lokací, speciální efekty, pár davových scén a animovanou pasáž. Pořád to ale bude velká jízda plná černého humoru, frustrace, masturbace a konzumace všeho možného. Podtitul Summer Massacre naplníme,“ slibuje režisér Marty Pohl.

Párty Hárder: Summer Massacre
Autor: Bontonfilm Párty Hárder: Summer Massacre

Po vzoru řady velkých režisérských jmen Hollywoodu se i Pohl rozhodl vsadit na autenticitu, veškeré scény z Mácháče proto štáb natáčel vloni v létě na plážích, diskotékách a v kempech skutečného Mácháče.  

Nečekanou popularitu Párty Hárd ukázala loňská veřejná sbírka pro aktuální pokračování, které fanoušci podpořili částkou přes 1 200 000 Kč během několika týdnů. „U prvního dílu jsme část lidí platili alkoholem a drogama. Byla to sranda, ale to už jsme pro pokračování nechtěli,“ říkal během sbírky režisér Marty Pohl.

Českej film už řadu let smrdí zapářkou a až na ojedinělé výjimku se tu dokola točí ty stejný sračky s okoukanejma hercema. Chápu, že části divácké obce to vyhovuje, ale zbytek trpí a na českej film prostě do kina nepřijde. Přesně tenhle segment frustrovanejch diváků chceme uspokojit a naservírovat jim něco, co se tu běžně netočí. A kdoví, třeba to inspiruje i další filmaře k tomu se trochu odvázat,“ hlásí režisér a autor scénáře Marty Pohl.

Zdroj: Twitter rappera Řezníka

reklama

reklama