Hvězda The Last of Us ovládla nejzábavnější americkou show. Co bylo ještě lepší než parodie Super Maria?

Pedro Pascal byl hvězdou slavného komediálního pořadu Saturday Night Live. A byla to opravdu velká jízda!
Pedro Pascal jako Super Mario v pořadu SNL
Pedro Pascal jako Super Mario v pořadu SNL
NBC

reklama

Aktuálním hostem slavného skečového komediálního pořadu Saturday Night Live (SNL) byl Pedro Pascal, který momentálně září v roli Joela v seriálu The Last of Us, ale známe ho taky ze seriálů The Mandalorian, Narcos nebo Hra o trůny. A byl to díl korunovaný fiktivním trailerem na seriál Mario Kart parodujícím dramatický styl kanálu HBO.

Trailer nabízí skutečně velkolepou podívanou a musel ukrojit pořádnou porci SNL rozpočtu. K vidění je mnoho ikonických postaviček ze Super Mario série jako princezna Peach, Luigi, Bowser, Yoshi nebo Toad. Dojde na ikonickou hlášku „It´s a-me, Mario“, mnoho videoherních narážek, ale taky spojovací prvky na The Last of Us v podobě hub. Děsivé Clickery zde vystřídali nechvalně známí houbičkoví Goombas.

Pedro Pascal v SNL zazářil i v mnoha ujetých skečích a podle fanoušků šlo o jeden z nejlepších dílů pořadu za hodně dlouhou dobu – což je velké ocenění s přihlédnutím k faktu, že Pascal není primárně komediálním hercem. Není divu, že se v mnoha scénkách neubránil smíchu a vypadl z role, stalo se to však většině ostatních herců, kteří se překvapovali často improvizovanými reakcemi. Jeden příklad za všechny? Výborná scénka z restaurace s „extra extra well done“ stejkem...

Zdroj: IGN

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!