Vrátí se Jack Sparrow v Pirátech z Karibiku 6? Tady je nová jasná odpověď Johnnyho Deppa

Johnny Depp promluvil o okolnostech svého odchodu ze série Piráti z Karibiku a šanci na comeback.
Johnny Depp jako pirát Jack Sparrow
Johnny Depp jako pirát Jack Sparrow
Walt Disney Studios

reklama

Johnny Depp žaluje svou bývalou ženu Amber Heard za pomluvu kvůli článku z roku 2018, který z něj měl udělat násilníka, a zničil tak jeho reputaci i kariéru. Během výpovědi byl dotázán taky na svůj konec v Pirátech z Karibiku. Přiznal, že už několik dní po zveřejnění článku věděl, že se jako Jack Sparrow neobjeví v šestém díle série.

„Nepřekvapilo mě to. Už dva roky se tehdy mluvilo o tom, že biju svou manželku. Je jasné, že se chtěl Disney pro jistotu ode mě odstřihnout. Hnutí MeToo tehdy jelo naplno,“ řekl Depp ke zlomové situaci. Už v roce 2016 Amber Heard obvinila Deppa z domácího násilí a požádala o zajišťovací příkaz. Depp od začátku tvrdí, že na jejích tvrzeních není „ani molekula pravdy“.

Rozhodující vliv na úpadek jeho kariéry měl podle Deppa právě článek z roku 2018: Od momentu, kdy vyšel, jsem v podstatě prohrál. Bez ohledu na výsledek tohoto soudu, budu s těmito nařčeními žít do konce svých dnů.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Český trailer filmu Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

Pokud by se Deppovi povedlo alespoň před soudem očistit své jméno, je možné že by se do Pirátů z Karibiku ještě vrátil? „Pokud by vás Disney oslovil s nabídkou 300 milionů a milion alpak navrch, zkrátka nic na světě už by vás nepřimělo pracovat s Disneym na Pirátech z Karibiku, je to tak? zeptal se během výslechu vyšetřovatel. „Ano, je to tak, odpověděl Depp.

Herec poznamenal, že Disney stále na jeho postavě vydělává: „Nepřestali prodávat figurky kapitána Jacka Sparrowa ani neodstranili jeho jméno z atrakcí zábavních parků. Jen ode mě prostě dali ruce pryč.

Momentálně Disney chystá samostatný film ze světa Pirátů z Karibiku oddělený od hlavní vyprávěcí linie s Margot Robbie v hlavní roli. Kompletní reboot pak dostali na starost Craig Mazin (Černobyl, chystaný seriál The Last of Us) a Ted Elliott, který psal scénáře k původní trilogii Pirátů z Karibiku nebo k prvnímu Shrekovi.

Zdroj: Variety, IGN

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!