V nových Pirátech z Karibiku bude hrát Margot Robbie

Piráti z Karibiku 6 jsou u ledu, série ale nekončí. Budou se prostě točit trochu jiné filmy se slavným názvem.
Jack Sparrow a Harley Quinn
Jack Sparrow a Harley Quinn
The Walt Disney Company/Warner Bros.

reklama

Už jste si možná všimli, že ty nejúspěšnější hollywoodské značky jednoduše nekončí. I když Piráti z Karibiku 5 nevydělali dost peněz na to, aby byla šestka, konec hlavní série je jen takovou drobností. Okamžitě se totiž začaly vymýšlet jiné filmy se slovy Piráti z Karibiku v názvu, a momentálně jsou ve hře už dva.

O tom prvním jsme psali nedávno – Karen Gillan (Nebula ze Strážců Galaxie) si v něm zahraje pirátku Redd, přičemž se o scénář postará Craig Mazin (seriálový hit Černobyl). Nově se pak začalo jednat o dalším separátním celovečeráku, který sepíše Christina Hodson (Harley Quinn: Birds of Prey) a jeho hlavním tahákem bude Margot Robbie.

Ano, další film s další pirátkou, protože… proč ne? Kdo ví, jestli u Disneyho nebudují ženský pirátský vesmír, jenž vyvrcholí týmovkou s Keirou Knightley (Elizabeth Swann), Zoe Saldanou (Anamaria z jedničky) a Penélope Cruz (Angelica ze čtyřky). Budoucnost značky je nicméně plně ženská a bude ignorovat Jacka Sparrowa, tak uvidíme, jestli na to diváci a divačky ve finále uslyší.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama