Noví Piráti z Karibiku: Johnnyho Deppa má nahradit Karen Gillan ze Strážců Galaxie

Filmovou sérii Piráti z Karibiku čekají velké změny. Místo Jacka Sparrowa možná zaujme pirátka Redd.
Johnny Depp jako Jack Sparrow
Johnny Depp jako Jack Sparrow
The Walt Disney Company

reklama

Už několik let se mluví o tom, že se tak úplně nedočkáme Pirátů z Karibiku 6. Místo pokračování úspěšné filmové série má přijít reboot, ve kterém nebude hrát Johnny Depp. Znamená to i konec Jacka Sparrowa? To zatím nikdo neví. Nedávno se však začalo spekulovat o tom, že bude novou hlavní hrdinkou série pirátka Redd.

Také jste o ní doteď neslyšeli? Není se za co stydět. Redd byla do atrakce z Disneylandu, na níž se Piráti z Karibiku zakládají, přidána až v roce 2017. Právě v té době se začínalo pracovat na rebootu série, a vzhledem ke své popularitě se Redd rychle dostala do hledáčku filmařů. Kdo by si ji tedy měl zahrát? U Disneyho už prý mají jasno. Vyhlédli si totiž skotskou herečku Karen Gillan, již znáte jako Nebulu ze Strážců Galaxie a Avengers nebo jako Ruby Roundhouse z posledních dvou dílů Jumanji.

Karen Gillan jako Nebula
Autor: Marvel Studios Karen Gillan jako Nebula
Karen Gillan v Jumanji
Autor: Columbia Pictures Karen Gillan v Jumanji

Zatím se rozhodně nejedná o nějaké oznámení – vyjednávání a podepisování smluv je stále daleko. Reboot Pirátů z Karibiku bez Johnnyho Deppa je ale den ode dne reálnější a bude vcelku zajímavé sledovat, jestli tahle série opravdu může fungovat bez svojí hlavní hvězdy.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama