Podívejte se na celou scénu s Johnnym Deppem z Fantastických zvířat! Co s jeho postavou bude dál?

Chystají se velké věci...
Johnny Depp jako Gellert Grindelwald
Warner Bros.

reklama

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY
Z FANTASTICKÝCH ZVÍŘAT

Pokud jste loni na podzim vyrazili na potterovský prequel Fantastická zvířata a kde je najít, dobře víte, že v něm hraje i Johnny Depp. Hvězda Pirátů z Karibiku ztvárnila obávaného černokněžníka Grindelwalda, který má složitou minulost s Albusem Brumbálem (víc tady) a měl by být hlavním záporákem čtyř chystaných pokračování.

Že jste Fantastická zvířata ještě neviděli (velká chyba...) a zajímá vás, jak v nich Depp vypadá? Není problém! Nahoře máte celou jeho scénu, která se (díky brzkému vydání filmu na Blu-rayi a DVD) konečně dostala na Youtube v pořádné kvalitě.

Grindelwald je ve scéně polapen a zatčen poté, co hrdinové odhalí, že se celou dobu vydával za šéfa amerických bystrozorů Percivala Gravese. Colin Farell se tak ve dvojce Fantastických zvířat zřejmě neobjeví (pravý Graves je s velmi pravděpodobně mrtvý). I bez něj by i mělo jít o zajímavou podívanou, která se vydá do Anglie nebo do Paříže a ukáže nám, jak se Mlok Scamander a mladý (= pětačtyřicetiletý) Albus Brumbál potýkají s dalšími Grindelwaldovými pletichami.

Vyvrcholením celé série má mimochodem být epický duel Brumbála s Grindelwaldem, jenž se odehraje v roce 1945 (= ukončí Druhou světovou válku) a J. K. Rowlingová ho zmiňovala už v potterovské sérii. Tahle událost je ale ještě daleko, nejdřív si dáme Fantastická zvířata 2, která dorazí v listopadu 2018.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!