POTVRZENO! Star Wars definitivně skončí Epizodou 9! Tvůrci mají radši Star Trek (APRÍL)

„Jako kdyby miliony hlasů vykřikly v hrůze a byly náhle umlčeny.“
"Neeeeeeeeeeeeee!"
"Neeeeeeeeeeeeee!"
Lucasfilm/Paramount Pictures

reklama

Vzpomínáte si na tu scénu, kdy Luke na konci epizody Impérium vrací úder zjistí, že je Darth Vader jeho táta? Tak tohle jsme teď my.

Producentka Kathleen Kennedy, šéf společnosti Disney Bob Iger a režisér J. J. Abrams, který natočil sedmou epizodu a sem tam dohlíží i nad zbytkem Star Wars univerza, teď totiž na nedávné tiskové konferenci společně oznámili, že po deváté epizodě, která dorazí v roce 2019, se Star Wars končí.

Rogue One: Star Wars Story

Z nových Star Wars potřebujete vidět jen tuhle geniální scénu!

Ano, je to naprostý šok. Z počátku nikdo nechápal, co k tomuto bizarnímu rozhodnutí vedlo, jelikož se dnes jedná o jednu z nejvýdělečnějších filmových sérií, která má po celém světě miliony a miliony fanoušků. Na to však měly zodpovědné osoby jednoduchou odpověď:

„J. J. za námi jednoho dne přišel se zajímavou myšlenkou. Podle něj stávající formát Star Wars už nemá co nového nabídnout, protože je to celé až příliš neuvěřitelné. Raději by se tak vrátil ke Star Treku, který je toho dokonalým protikladem. Je tam zkrátka větší potenciál. Proto se teď místo Star Wars budeme soustředit na budování značky Star Treku. Rozhodli jsme se, že se dokonce spojíme s NASA a postavíme opravdovou loď Enterprise, kterou v roce 2020 vyšleme do vesmíru spolu s posádkou herců. Ty pak bude ze Země režírovat J. J., který právě dokončuje poslední úpravy scénáře. Jsme velice zvědaví, co na tento koncept budou říkat fanoušci."

 

 

No, je to síla. Nám osobně budou Star Wars samozřejmě obrovsky chybět, pokud se ale skutečně podaří natočit realistický film ze světa Star Treku přímo ve vesmíru, budeme chtít být u toho. Co vy?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!