Kdo jsou rodiče Rey ze Star Wars? Její představitelka prozradila, že se to dozvíme v dalším filmu

Osmá epizoda konečně zodpoví několik důležitých otázek
sw8answers1
sw8answers1
Lucasfilm

reklama

Těsně po premiéře loňských Star Wars: Síla se probouzí se mezi fanoušky začalo zběsile spekulovat na téma Rey a jejích rodičů. Ne snad, že by to byla jediná z palčivých otázek, které nás po premiéře sedmé epizody napadaly, rozhodně ale byla jednou z nejdůležitějších.

deathofhansolox1

ODHALENO! Režisér sedmých Star Wars odtajnil pravý důvod, proč Kylo Ren zavraždil Hana Sola!

Jediné, co z filmu víme je, že byla Rey jako malá vysazena na písečné planetě Jakku a od té doby zde vyčkávala momentu, kdy se pro ni její rodiče vrátí. Ten samozřejmě nikdy nepřišel, nyní však herečka Daisy Ridley, která ve filmu Rey ztvárňuje, potvrdila v rozhovoru s magazínem Vulture, že vše o minulosti její postavy bude odhaleno už za rok v osmé epizodě.

Ta už je natočená a nyní je uprostřed zdlouhavé a náročné postprodukce. Mezitím se objevily i teorie o tom, že by Reyinou matkou mohla být hlavní postava nadcházejícího spin-offu, který jde do kin pod názvem Rogue One: Star Wars Story. Tuto teorii ale Daisy rychle sestřelila, protože by nedávala smysl z časového hlediska. Další teorií pak je, že by se mohlo jednat o dceru Obi-Wana Kenobiho. Jistí si každopádně budeme moct být až za rok. Mezitím můžete do komentářů napsat, koho tipujete vy.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!