POZOR, SPOILER! Názvy nových marvelovek prozradí, kdo zemře v Avengers 3 a 4!

Opatrnost především.
Kapitán Amerika, Iron Man a Hulk
Kapitán Amerika, Iron Man a Hulk
Marvel Studios

reklama

Jak možná víte, do roku 2019 nás čeká (minimálně) 8 nových marvelovek. Příští rok dorazí nový Spider-Man, dvojka Strážců Galaxie a trojka Thora, na něž v roce 2018 naváže Black Panther, trojka Avengers a dvojka Ant-Mana. Záhy se dočkáme ještě sólovky nové superhrdinky Captain Marvel a Avengers 4. Od podzimu 2019 ale neexistují žádné konkrétní marvelácké plány – jen tři zabraná data premiér.

Co by 1. května, 10. července a 6. listopadu 2020 mohlo jít do kin? V Marvelu o tom zarytě mlčí. Teď ale konečně víme proč, šéf produkce Kevin Feige totiž prozradil, že bychom si z názvů odvodili stěžejní události dalších Avengers. Už dlouho se ví, že bude třetí a čtvrtý díl uzavírat první (mega)kapitolu marvelácké ságy. Logicky je tedy nemusí rozdýchat všichni Avengeři a Marvel chce detaily děje tajit co nejdéle.

Tahle taktika samozřejmě vede k mnoha spekulacím. Nejčastěji se mluví o nahrazení Kapitána Ameriky (v názvu filmu by logicky musel být Winter Soldier nebo Falcon), stejně tak ale může zemřít Thor nebo Iron Man. V Marvelu často operují s tím, že chtějí do svého univerza novou krev. A jelikož teď v komiksech úřadují následovnice Boha hromu a Tonyho Starka, není předávní štafety zas tak nereálné.

Kdo podle vás nové díly Avengers nepřežije? A komu naopak věštíte hodně dlouhou budoucnost? Dejte vědět v diskuzi, tohle si o spekulace přímo říká!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!