Herci z původního filmu promluvili o novém Predátorovi. Co si o něm myslí?

Novinka je kritiky řazena mezi nejlepší filmy série. Ale jak se na ni dívají herečtí představitelé z originálu?
Predátor
Predátor
20th Century Fox

reklama

Dvojice herců z původního Predátora (1987) se vyjádřila na sociálních sítích k novému prequelu s názvem Predátor: Kořist. Jesse Ventura (Blain) a Bill Duke (Mac) si oba film s indiánskou hrdinkou Naru pochvalují a přivítali představitelku hlavní role Amber Midthunder do „predátoří rodiny“.

Blain (Jesse Ventura) a Mac (Bill Duke) ve filmu Predátor
Autor: 20th Century Fox Blain (Jesse Ventura) a Mac (Bill Duke) ve filmu Predátor

„Fakt skvělý film. Amber Midthunder, tys fakt neměla čas krvácet... Díky (režiséru) Danu Trachtenbergovi, že vytvořil tak promyšlený, kreativní a báječný film, tweetoval Ventura, který je mimo jiné bývalou wrestlingovou hvězdou a guvernérem státu Minnesota.

Podobně to vidí i herec, režisér a producent Bill Duke: „Je to úžasný film a Amber Midthunder je fenomenální. Tahle mladá žena má před sebou zářivou kariéru.“ On sám ztvárnil v originále seržanta Maca Eliota, jednoho z nejdrsnějších členů Dutchovy (Arnold Schwarzenegger) jednotky. Ani on však neunikl kosmickému zabijákovi, který ho zaměřil svým červeným laserem a zlikvidoval střelou z dálky. 

Zarytí fanoušci původního filmu vyčítají novince příliš změn; zejména pak hubenou a nezkušenou hlavní hrdinku, která podle nich nemůže pro Predátora znamenat žádnou výzvu. Proto je zajímavé zjistit opačný názor přímo od herců z původního komanda.

Jaký je váš pohled na nového Predátora?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!