Bude další Predátor? Odpověď právě nabídla hlavní hrdinka Kořisti

Jaká je aktuální situace kolem pokračování filmu Predátor: Kořist? Amber Midthunder přestala mlčet.
Predátor: Kořist
Predátor: Kořist
Disney+

reklama

Predátorská odbočka do minulosti s podtitulem Kořist patřila k nejpříjemnějším filmovým překvapením roku 2022 a její úspěch podle všeho nezůstane bez odezvy. Spekulované pokračování po dlouhé době mlčení nepřímo potvrdila představitelka Naru, tedy herečka Amber Midthunder.

Při návštěvě na nedávných Critics' Choice Awards, kde mimojiné svým velkým hereckým comebackem bodoval i Brendan Fraser, se jí zeptal reportér Variety, jak je to s možným pokračováním Kořisti. A byl zřejmě sám překvapen, jak přímé odpovědi se mu dostalo.

„Nemám pro vás datum. Nejde o oznámení, ale zároveň netvrdím, že jím trochu není... Jsem připravena. Milovala jsem tu zkušenost, milovala jsem ten film. A byla bych šťastná, kdybych mohla vidět, kam to celé můžeme posunout,“ odpověděla pětadvacetiletá herečka, mezi jejímiž předky najdeme i původní obyvatele Ameriky.

Snímek Kořist byl přijat veskrze pozitivně jako návrat ke kořenům série, tedy ke zdánlivě bezvýchodnému boji lidského outsidera s lovcem z vesmíru. V závěrečných titulcích filmu se objevila animace, která naznačuje, že se predátoři vrátí pro svého ztraceného parťáka a indiánský kmen Komančů bude čelit daleko větší hrozbě...

Zdroj: SFF Gazette

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!