Nečekaná pecka? Nový Predátor se možná vyrovná originálu, první reakce vysvětlují proč

Dokáže nový díl Predátora napravit pachuť, která zbyla po jeho slabších předchůdcích?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Predátor ve filmu Prey
20th Century Studios

reklama

První diváci měli (v rámci letošního Comic-Conu) možnost vidět film Predátor: Kořist a jejich reakce jsou až nečekaně nadšené. Prequel, který se odehrává přes 300 lety mezi Komanči, totiž podle nich nabízí přesně to, co filmům v sérii dlouho chybělo.

Predátor: Kořist
Autor: 20th Century Studios Predátor: Kořist

Chválu sklízí jak režisér filmu Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10), tak herečka Amber Midthunder (Za každou cenu, Legion). Ta ve filmu hraje mladou bojovnici Naru, které byla „vychována v duchu těch nejlegendárnějších lovců, kteří kdy brázdili nekonečné pláně americké prérie“. Napětí, skvěle dávkovaná akce, nezbytná brutálnost i plno vzrušujících zvratů film podle diváků vyneslo na úroveň prvního dílu.

„Jsem velmi nadšený, že jsem viděl Kořist ještě před jejím vydáním! Hodně atmosférický, pořádně napínavý film, který umí skvěle prodat divoké prostředí předkoloniální Ameriky. Velké části filmu jsou takřka bez dialogů, což je využito k úžasnému vizuálnímu způsobu vyprávění,“ tweetoval Andy Gladman.

„Dan Trachtenberg naprosto zabil a dal nám nejlepšího Predátora od prvního dílu. Zavřete se doma, uvolněte se a nechte, ať vás to roztrhá,“ napsal Beyond Fest. „Je to sakra osvěžující pokoukání, vracející se ke kořenům série. Predátor je zuřivá bestie a nabídne divákům spoustu brutálních scén. Fanoušci si užijí různé skryté odkazy, které rozjedou mnoho nových otázek a teorií,“ vysvětlil John Nguyen.

Fakt si myslím, že je Kořist nejlepší Predátor. Nemyslím od prvního filmu, ale prostě nejlepší ze všech. Má všechnu tu napínavou akci, ale taky přidává zajímavé postavy. Amber Midthunder jako Naru je naprosté zjevení. Je to Predátor rozložený na základní prvočástice a přestavěný v něco lepšího,“ podělil se Stephen Libbey.

„Naprostá fantazie. Amber Midthunder je úžasná a nemusíte znát předchozí díly Predátora, abyste si film užili. Vše je o radosti z pozorování velice chytrých protivníků, jak se na sebe snaží vyzrát, což je sakra vzrušující. Dan Trachtenberg přesně ví, čeho chtěl filmem dosáhnout,“ nechala se slyšet Liz Shannon Miller.

Predátor: Kořist si odbude streamovací premiéru už 5. srpna.

Těšíte se?

Zdroj: The Wrap

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!