Nový Predátor loví nepřátele ve dvouminutovém traileru. Fanoušci jsou z něj nadšení

Již brzy bude mít premiéru nový film s Predátorem, který se v podstatě vrací ke kořenům klasiky s Arnoldem Schwarzeneggerem.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Predátor ve filmu Prey
20th Century Studios

reklama

Příběh bojovnice Naru (Amber Midthunder), která se snaží ochránit svůj kmen před jedním z prvních vysoce vyvinutých Predátorů, kteří přistáli na Zemi, si odbude streamovací premiéru už na začátku srpna. Film s jednoduchým názvem Prey (Kořist) přitom v novém traileru vypadá natolik slibně, že si jistě mnozí fanoušci postesknou, že ho nebudou moci vidět v kinech.

Režisér Dan Trachtenberg (Ulice Cloverfield 10) si v něm plní sen, že jednou přispěje vlastním kusem do predátoří skládačky. Tu samozřejmě odstartoval první akční masakr z džungle, v němž si to (v roce 1987) s nemilosrdným kosmických lovcem trofejí rozdal sám Arnold Schwarzenegger.

Predátor ve filmu Prey
Autor: 20th Century Studios Predátor ve filmu Prey

Tentokrát však půjde o trochu jiný způsob boje, čemuž odpovídá i pojetí Predátora, který si v souvislosti s méně vyzbrojenými lidskými cíli užívá více kontaktních soubojů (nebo tak to alespoň naznačuje trailer). Tím největším tahákem je nicméně krátké odhalení jeho podoby, štítu a masky. Jen houšť!

Líbí?

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama