První trailer nového Predátora je tady. Fanoušky originálu ale moc nepotěší

Nový predátoří film se jmenuje Prey – a jestli si myslíte, že se v něm vrací do akce Arnold, budete z něj docela smutní.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prey
20th Century Studios

reklama

První Predátor je nefalšovaným milníkem žánru sci-fi a většina lidí má hodně ráda i dvojku. Dál už to však s vesmírným lovcem šlo spíš z kopce a momentálně to vypadá, že se pořádného comebacku jen tak nedočká. Proč? Protože se z velkého plátna odsunul na streamovací služby a místo řízného akčňáku fasuje naháněčku s mladou indiánkou.

Predátor
Autor: 20th Century Studios Predátor

Přesně tak, nový predátoří film jménem Prey nám ukáže duel slavného stratéga s kmenem Komančů. Hlavní hrdinku si zahrála Amber Midthunder, a ačkoliv by se film samozřejmě neměl soudit dopředu, vystoupení ze stínu jedničky bude malým zázrakem. Přejeme tedy režisérovi Danu Trachtenbergovi (skvělá Ulice Cloverfield 10) hodně štěstí, určitě ho při srpnové premiéře na síti bude potřebovat.

Zdroj: The Playlist

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!