První fotka: Brendan Fraser jako padouch ve velkém komiksovém filmu

Další krok ve velkolepém návratu hereckého sympaťáka do první hollywoodské ligy.
Brendan Fraser ve filmu Mumie
Brendan Fraser ve filmu Mumie
Universal pictures

reklama

Fanoušci dlouhá léta volají po jeho comebacku a ten teď skutečně přichází. Brendan Fraser dlouhé roky nedostal pořádnou roli v áčkové produkci a teď jich přijde hned několik. Jedna z nich bude v chystané komiksové adaptaci Batgirl, kterou právě natáčí režisérské duo Adil El Arbi a Bilall Fallah, stojící za nečekaně povedenou peckou Mizerové navždy.

Fraser bude ve filmu jako ikonický padouch Firefly, mistr plamenů a blesků. V hlavní roli Batgirl / Barbary Gordon získala Leslie Grace (Život v Heights), komisaře Gordona z Ligy spravedlnosti si zopakuje J. K. Simmons (Whiplash, první Spider-Man trilogie).

Jeden z režisérů filmu, Adil El Arbi, na svém Instagramu nasdílel první fotku a video s Fraserem, měl k tomu totiž hned dvojitou příležitost. „Včera měl Brandon narozeniny a byl to taky jeho první den na place Batgirl!“ napsal El Arbi.

V krátkém klipu pak můžeme vidět Frasera v jednoduchém filmovém kostýmu s pracovní zástěrou přes tričko, jak je v rozpacích, když mu štáb zpívá a předává dort.

Premiéra Batgirl je plánována až na rok 2023, ale mezitím uvidíme Frasera v dalších zajímavých filmech. Legendární režisér Martin Scorsese si ho vybral do krimi dramatu Killers of the Flower Moon, kde se objeví po boku Leonarda DiCapria, Roberta De Nira nebo Jesseho Plemonse. Hlavní roli bude mít taky ve filmu The Whale od Darrena Aronofskyho (Requiem za sen, Černá labuť, Wrestler).

Těšíte sa na velký Fraserův comeback?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!